СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпалювання жирів з допомогою стероїдів


Для спортсмена дуже важливо знайти необхідний для себе баланс м'язової і жирової тканини. Зовсім без жиру організм впоратися не може, до того ж – жир бере участь в утворенні чоловічого гормону тестостерону. Але дуже важливо прибрати надлишки жирової тканини. Існують стероїди, з допомогою яких можна знизити вміст підшкірного жиру, вони називаються жироспалювачі для схуднення. Більшість стероїдів останнім часом застосовується в якості жироспалювачів.

Максимальний ефект дає вміле поєднання стероїдів з іншими препаратами, вітамінами та амінокислотами. З допомогою курсу стероїдів на спалювання жиру можна прискорити процес схуднення.


Як діють стероїди, що спалюють жир?


Принцип дії у різних груп стероїдів різний. Одні анаболіки впливають на адренорецептори, запускаючи ліполіз і діючи на нервову систему. Інші – впливаючи на рецептори жирових тканин, запускають спеціальні біохімічні реакції, збільшують синтез, активізують ензими. Таким чином, стероїди для схуднення блокують переміщення жирових клітин. Майже всі анаболіки посилюють синтез норадреналіну і самого адреналіну, а, як відомо, адреналін володіє жироспалюючим ефектом і прискорює обмін речовин, що протікає в організмі. Ряд стероїдів працює на зниження рівня ліпази, ось чому жир майже не відкладається.


Якими додатковими ефектами володіють жироспалювачі


Стероїди демонструють не тільки анаболічний ефект, але також мають наступні можливості:

володіють антикатаболічним ефектом. Цей ефект захищає нарощену м'язову масу від руйнування. Час від часу проводяться спеціальні наукові дослідження, які доводять, що, наприклад, Кленбутерол блокує кальцій в організмі, який діє руйнівно на м'язові волокна;
жироспалювачі перешкоджають атрофії м'язової тканини;
у малих дозах препарат майже позбавлений побічних дій і ніяк не впливає на серце, що дуже важливо для спортсмена;
мають антикатаболічний ефект;
здатні підтримувати стійкість психіки;
діють на збільшення сили;
блокують апетит;
використовуються в сушці тіла з допомогою стероїдів.


Як підібрати жироспалювач


Щоб мати розкішний рельєф тіла, потрібно позбавити від надлишків жиру і набрати м'язову масу. Це дуже важко зробити, якщо на животі є складки як у шарпея. Щоб вибрати жироспалювач, потрібно розуміти, яку суху м'язову масу, ви хочете отримати, а також знати, як під дією анаболіків видозмінюється саме тіло, усувається жир під шкірою, нарешті, як рельєф стає виразним і красивим. Маючи намір почати прийом стероїдів такого типу, приготуйтеся до спеціальної дієти і збільшення фізичного навантаження. Дізнатися, як спалити жир дівчині, і як підібрати оптимальний жироспалювач, допоможуть на нашому ресурсі.

Курс на спалювання жиру і сушку буде залежати від фізичної підготовленості спортсмена, його індивідуальних характеристик. Вибирати препарат слід дуже акуратно. Більшість препаратів і речовин можуть порадувати особистою непереносимістю. Багато спортсменів купують термогеники, щоб позбавитися від зайвої ваги, але не замислюються про побічні ефекти. Останнім часом стали популярні стероїди, так звані «пустушки», які містять кофеїн. Вони не спалюють жир, а тільки збільшують рухову активність, збуджуючи нервову систему.

Дехто рекомендує жироспалювачі, що містять такі речовини: діуретики, здатні виводити зайву воду, термогеники, які підвищують загальну температуру тіла, стероїди, пригнічувачі апетиту, а також речовини, що діють безпосередньо на клітини жиру. Такою речовиною, наприклад, є йохімбін. Багато жироспалювачів впливають на метаболізм і здатні змінювати обмін речовин, тому вибирати їх слід дуже обережно. Крім того, щоб прибрати жир в деяких делікатних місцях (живіт, стегна, сідниці), потрібно знати, що рецептори в цих частинах тіла влаштовані зовсім інакше. Це ще одна причина для того, щоб правильно поєднувати жироспалюючі стероїди.

Важливо знати! Самі по собі жироспалюючі марні. Вони ніколи не зможуть дати потрібний ефект, якщо ви будете сидіти на стільці. Вживати жироспалювачі потрібно, поєднуючи з посиленими тренуваннями і фізичними навантаженнями.

Той же йохімбін допоможе зробити рельєф м'язів виразним, а не знищить жир на черевному пресі. Якщо ви не хочете приймати препарати, які діють на рецептори і вклинюються в механізм обміну речовин, краще всього почати знайомство з жироспалювачами з блокаторами апетиту. Приймаючи їх, спортсмен просто перестає багато їсти. Однак якщо курс буде закінчений, апетит повернеться.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації