СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕФітнес оцінка корисна функція тренажера


Крім функцій жироаналізу і вимірювання частоти серцевих скорочень, багато сучасних тренажерів мають опцію так званої фітнес-оцінки (інші назви - Recovery, оцінка відновлення, фітнес-тест). Що означає подібна програма? Навіщо вона потрібна?

Вона дозволяє швидко оцінювати тренованість людини, визначати, наскільки добре розвинена її серцево-судинна і дихальна системи.


Що таке фітнес-тест і як він працює?


фітнес оцінка корисна функція тренажера

Давайте розберемося, як пройти фітнес-тестування дома.

Все досить просто. Оснащений кардiодатчиком тренажер вимірює, наскільки швидко ваш пульс приходить в норму після фізкультурного навантаження.

Чим тренована людина, тим швидше відбувається відновлення, тим легше вона переносить навантаження. Виходить, показники тесту будуть цілком адекватні і правильні.

Вимірювання завжди виконується після тренування. Для проведення оцінки треба вибрати відповідну опцію в меню комп'ютера і утримувати руки на сенсорах пульсоміра.

Приблизно за хвилину (в різних моделях може бути по-іншому) датчик підрахує зміну вашого пульсу і дасть оцінку в цифрах.

Оцінки можуть виводитися в різних значеннях; щоб бути впевненим у правильній інтерпретації, дивіться інструкцію виробника. Зазвичай, чим менше цифра, тим краще.


Чи потрібна вам дана функція?


Само собою зрозуміло, що кожна додаткова опція призводить до подорожчання тренажера.

Питання в тому, потрібно чи ні мати у своєму вірному другу - біговій доріжці, велотренажері чи еліптичному тренажері - фітнес-тестування далеко не пусте.

З іншого боку, моделі рідко відрізняються тільки тим, що одна дозволяє оцінювати швидкість відновлення пульсу, а інші - ні. Отже, при виборі вам доведеться керуватися безліччю різних міркувань.

В принципі, можливість оцінити свій стан - дуже навіть корисна штука. Адже тільки в плані скидання ваги відстежувати прогрес досить просто-ваги допоможуть. А ось якщо стоїть завдання поліпшити функціональний стан організму, стати більш здоровим і витривалим, без спеціальних вимірювань визначити, наскільки ви просунулися, складно. Так що програма Recovery - цілком корисна штука.

Додамо також важливий нюанс.

Різка зупинка, припинення рухової активності при швидкому ритмі ударів серця - не дуже правильно з точки зору не корисно для здоров’я.


Тренування повинні завершуватися заминкою, відразу припиняти рухатися-небажано.


Уявіть: організм увійшов в ритм руху, кров швидко бігає по судинах, м'язи інтенсивно допомагають серцю, а тут - раз! - тіло зупиняється, серцю доводиться працювати практично одному.

Звичайно, здоровим людям це особливих проблем не доставить, але все ж закликаємо вас не дуже старатися так робити.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації