СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДієта вуглеводного чергування


Як ви вже здогадалися, БВЧ дієта розшифровується як білково-вуглеводне чергування. Що це означає? Це означає, що протягом декількох днів (від 1 до 3) ви врізаєте вуглеводи і сидите виключно на білковому харчуванні. Далі (4 і 5 день) ви поступово збільшуєте кількість вуглеводів і в останній день (шостий) так званої дієти максимально включаєте вуглеводи в свій раціон. Кількість днів можна складати індивідуально.


Дієта вуглеводного чергування

Для чого все це робиться? Це робиться для ефективного спалювання підшкірного жиру. Перші 2-3 дні відсутності в раціоні вуглеводів організм використовує жирові запаси в якості резервного живлення. У 4-5 день трохи збільшуєте споживання вуглеводної їжі, щоб не зупинити метаболізм та інші, життєво важливі процеси (наприклад, роботу щитовидки). У день максимального поглинання вуглеводів (майте совість – це не переїдання) ви даєте зрозуміти організму, що можна прискорювати обмін речовин. До речі, вуглеводи можуть бути як повільні, так і швидкі.


Як працює вуглеводне чергування


В перші дні без вуглеводної дієти ваш організм починає використовувати глікоген. Після чого переходить на жирові запаси, коли глікоген закінчується. Так не може тривати довго, організм хоче включити захист, після чого він сповільнює ваш метаболізм. Щоб цього не сталось, вам потрібно на 3 дні ви добавляєте в раціон вашого харчування вуглеводи (0.5 грам на 1 кг вашої маси тіла). А потім ще більше.


Дані продукти можна самому комбінувати, як вам зручно, головне певна кількість калорій. Вам постійно потрібно стежити за своїм тілом і організмом, можливо вам прийдеться трошки змінити пропорцію і кількість. У кожної людини індивідуальний організм і на одне і те саме він реагує по іншому! Якщо ви відчуєте себе дуже погано, то потрібно добавити вуглеводів, так, як організм починає попереджати вас симптомами (різкий занепад сил, слабість, в’ялість і т п.)

Даний вид дієти призначений, для зниження ваги, але так, щоб не зробити шкоди вашому здоров’ю і не втратити м’язову масу.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації