СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ10 приємних «побічних ефектів» від прийому L-карнітину


Активне жироспалювання


Для цілей схуднення L-карнітин – один з кращих засобів. L-карнітин займається транспортуванням тригліцеридів і жирних кислот в мітохондрії, де здійснюється активне жироспалювання і вироблення енергії. За рахунок окислення саме жирів, а не білка і вуглеводів проводиться більша кількість енергії і підвищується функціональна здатність клітини, яка в ході своєї активності зберігає і глікоген, і білок. Ось так відбувається спалювання жирових відкладень на тілі, але при цьому м'язова маса не виснажується. L-карнітин сприяє приглушенню почуття голоду і збільшує витривалість організму. Виходячи з усього перерахованого, дана добавка просто необхідна не тільки спортсменам, але й тим, хто хоче позбутися зайвої ваги, дотримуючись дієти і активно тренуючись.

дія L-карнітину

Ріст м'язів


L-карнітин сприяє збереженню м'язової маси в період перед змагальної підготовки. А ще вживання L-карнітину забезпечує організм великою кількістю енергії і дає багато сили, в результаті чого можна тренуватися з великими вагами, постійно прогресуючи, не відчуваючи сильної втоми після важкого тренування.


Здорові кістки


З роками у людини відбувається зниження щільності кісткової тканини, для багатьох це є гострою проблемою, зокрема це стосується жіночої статі. Втрата кісткової маси – це прямий шлях до остеопорозу, частих переломів, а також інших захворювань кісток. Прийом L-карнітину сприяє зміцненню структури кісток, що в свою чергу уповільнює процеси втрати кісткової маси.


Покращує роботу серця


L-карнітин сприятливо впливає на роботу серця і стан кровоносних судин організму. Науково доведено, що даний препарат можна використовувати при лікуванні багатьох серцевих захворювань, особливості стенокардії, завдяки чому потреба в інших медикаментах буде знижена. Прийом L-карнітину зменшує кількість больових нападів у сердечників, і скорочує ризик повторного серцевого нападу.


Здорові нирки


Синтез L-карнітину в організмі людини відбувається у печінці та нирках. При наявності патології нирок, можуть виникнути труднощі у здійсненні процесів синтезу L-карнітину. Тому, вживаючи даний препарат можна заповнити недолік L-карнітину в організмі.


Лікування чоловічого безпліддя


Карнітин також сприятливо впливає на репродуктивну функцію чоловіків з діагнозом безпліддя, яке виникло в результаті вироблення сперми поганої якості. Регулярне вживання L-карнітину здатне покращувати якість, активність і навіть кількість сперматозоїдів.

Допомога при цукровому діабеті

У людей, з захворюванням цукрового діабету другого типу, завдяки прийому L-карнітину, може збільшуватися ступінь окислення глюкози, що сприяє інсуліну виконувати свої функції.


Для годуючих мам


Молоді матері при годуванні груддю відчувають гостру нестачу калорій і поживних речовин. В цей період рівень левокарнітину в організмі теж знижується. Навіть якщо ви добре харчуєтеся для такого випадку, то ще вживання додатково L-карнітину здатне запобігти ймовірність виникнення його нестачі. А ще вам буде легше позбутися від жирових відкладень, які з'явилися в результаті вагітності.


Стимулює роботу мозку


З віком у людей відбувається відмирання клітин мозку, внаслідок цього уповільнюються розумові процеси та активність роботи мозку. Постійний прийом L-карнітину має властивість захищати клітини мозку від руйнування із-за стресів, травм і в силу віку людини.


Зміцнення імунітету


L-карнітин виконує функцію антиоксиданту - має здатність захищати клітини від дії вільних радикалів, підвищує імунітет і опірність до багатьох хворіб.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації