СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно приймати CJC 1295


В даний час великою популярністю серед спортсменів, які займаються бодібілдингом, користується синтетичний поліпептидний гормон релізінг фактору росту. Соматокрінін випускається в двох модифікаціях: CJC-1295 і CJC-1295 DAC. Ці препарати, є активними стимуляторами гормону росту, навіть при одноразовому використанні в рази підвищують рівень соматропіну.


Особливості застосування


Як приймати CJC-1295 DAC

Курс CJC-1295 сприяє стимуляції росту м'язової маси, що володіє вираженим ефектом пампінгу, підвищує енергетичний потенціал, істотно зменшує період відновлення після виснажливих фізичних навантажень. На відміну від синтетичного гормону росту, курсове застосування даного продукту стимулює організм до вироблення власного СТГ, практично не викликаючи побічних ефектів.


Як приймати CJC-1295


Препарат випускається у формі ліофілізованого порошку для ін'єкцій, розфасованого у флакони по 2 мг. Оптимальна доза - 1-2 мкг на 1 кг маси тіла (спортсмену вагою 100 кг в добу потрібно 100-200 мкг продукту, розподілені на 2-3 застосування). В якості розчинника використовується стерильна вода для ін'єкцій (на 1 флакон 2 мг– 2 мл рідини = 2000 мкг). Оптимальним для введення вважається інсуліновий шприц об'ємом 100 V (100 поділок). 1 поділка – 10 мкг (при розведенні в 1 мл – 20 мкг). Кращий час для прийому – перед їжею, перед сном і після тренування. Період напів виведення – 30 хвилин, тривалість курсового використання – 6-12 тижнів.


Як приймати CJC-1295 DAC


Модифікована версія соматокрініну має більш тривалий період напіврозпаду (6-8 днів). Тому вона може застосовуватися не щодня, а тільки 2 рази в тиждень. Максимальна добова доза CJC-1295 DAC становить 1000 мкг. Для досягнення оптимального результату препарат слід приймати разом з продуктами-синергістами (GRHP-2, GRHP-6, або Іпамореліном). Комплексне застосування амінокислотних біорегуляторів допоможе не тільки заощадити кошти, але й істотно посилить анаболічну дію. Незважаючи на те, що релізінг фактор гормону росту вважається абсолютно безпечним засобом, в перші дні його використання необхідно дотримуватися обережності, так як відомі випадки індивідуальної непереносимості. При виникненні нудоти, запаморочення і головного болю прийом препарату слід припинити.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації