СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСилова лавка для дому переваги, види тренажерів


Спортивні тренування в домашніх умовах — відмінний вихід із ситуації для тих, хто не має часу для походів в фітнес-центр чи качалку. Можна і без їх відвідування підтримувати себе в хорошій фізичній формі, зміцнювати здоров'я, розвивати конкретні групи м'язів. В теперішній час в інтернет-магазині неважко придбати тренажери за розумною вартістю. Це моделі від перевірених брендів, які підбираються з урахуванням конкретних характеристик. Популярним варіантом стала силова лавка, яка ідеально підходить для жиму.


силова лавка для дому переваги, види тренажерів

Переваги експлуатації силової лавки


Це спортивне обладнання дає широкі можливості для продуктивних тренувань зі штангою, гантелями. З її допомогою можна легко задіяти різні групи м'язів. До інших плюсів тренажера відносяться:

 

  • довговічність, висока міцність — силові лавки купують в розрахунку на тривалу експлуатацію:
  • простота установки — не вимагає великого простору і професійного монтажу;
  • висока безпека в процесі виконання вправ — ризик травматизму мінімізований;
  • розумна вартість в порівнянні з іншими тренажерами.

Види спортивного обладнання


Універсальні лавки підходять для жимів під будь-яким кутом. У цих конструкціях передбачено регулювання рівня нахилу спинки. Виділяють і інші модифікації силових тренажерів:


  • безрамні — складаються з лежака і спинки;
  • стандартні без регулювань;
  • для жиму в сидячому положенні — оснащуються високою рамою;
  • для вправ під будь-яким кутом — здійснюється підйом спинки на потрібну висоту.

Розрізняють моноблоки і трансформери серед силових лавок. Перші характеризуються цілісністю конструкції, а другі оснащуються додатковими знімними блоками. Лавки-трансформери використовуються для виконання різнопланових вправ: від віджимання на брусах до гіперекстензії. Можна активно зміцнювати м'язи пресу.

Простори інтернету пропонують широкий асортимент надійних і безпечних тренажерів: силових, кардіологічних, для опрацювання техніки (поліпшення координації рухів). Щоб правильно підібрати обладнання, потрібно визначитися з цілями занять, зрозуміти, який результат ви хочете отримати. Доставка тренажерів здійснюється по всій Україні.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації