СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКардіотренажери для дому їх види і переваги


Для покращення фізичного стану, підвищення тонусу, зміцнення м'язів, спалювання зайвих жирових відкладень і, як наслідок, схуднення, люди займаються аеробікою, гімнастикою, бігом, відвідують фітнес-клуби і спортивні зали.

Найкращий результат дають регулярні заняття спортом під наглядом досвідченого тренера, з консультаціями професійного інструктора, який призначає вам строго певні навантаження на підставі індивідуальних особливостей вашого організму.

Важкі фізичні вправи можуть дати оздоровчий ефект, так і завдати організму непоправної шкоди.


кардіотренажери для дому їх види і переваги

Навіщо потрібні кардіотренажери?


Кращий спосіб отримання високий результат в плані витривалості і схуднення від застосування фізичних навантажень - використання кардіотренажера.

Спеціалізовані спортивні інструменти сприяють поліпшенню циркуляції крові, тренування серцевого м'яза, загальному зміцненню серцево-судинної системи, профілактиці таких захворювань, як інфаркти та інсульти.

Проте ймовірність заподіяння шкоди здоров'ю існує і при використанні кардіотренажера.

Починати необхідно з мінімальних, що не приносять дискомфорту тимчасових інтервалів. Далі дозволяється збільшувати інтенсивність занять з тією ж умовою.

Хоча тренування на кардіо не призначені для "накачування" м'язів, вони також сприяють зміцненню м'язової системи. При щадних тренуваннях м'язові тканини не набудуть форми, характерних для мускулатури бодібілдерів, але забезпечать тілу більш підтягнутий вигляд.


Професійні та домашні моделі


Тренажери використовуються в спортивних клубах, офісах, вдома. Застосовуватися в квартирах вони стали зовсім недавно.

Кардіотренажери для дому можуть бути різними за розміром, призначатися для роботи над певною групою м'язів або всіма основними м'язами відразу.

Деякі тренажери оснащені датчиками, що дозволяють контролювати навантаження на організм за допомогою дисплея в режимі реального часу. Зокрема, контроль ЧСС дозволяє попередити ризик перевантаження.

Зручність занять на кардіотренажері дома полягає у виконанні тренувань в повній незалежності від погодних умов та інших перешкод. Рухи тіла під час занять повністю відповідають природним рухам під час бігу або ходьби, що не викликає дискомфорт або необхідність звикання до вправ.

Домашній спортивний інвентар має ті ж функції і властивості, що встановлений в залах, тому може повністю скасувати будь-які інші заняття і тренування.


Різновиди кардіотренажерів


До найбільш поширених "домашніх тренерів" відносять:


Вони допомагають користувачеві працювати над підвищенням витривалості, зміцненням серця і судин, позбавленням від задишки, зниженням ваги.

Популярний вибір - велотренажер. Він являє собою закріплений велосипед з комп'ютером, що відображає швидкість руху, відстань, пульс, витрачені калорії та інше.

Бігові доріжки, степпери за аналогією імітують біг і ходьбу по сходах. Вони можуть бути запрограмовані на кілька рівнів складності, вимірюють пульс тренуючого, порівнюють його з нормальними для цього рівня показниками.

Еліпсоїд дає можливість крутити платформи-педалі вперед і назад, задіюючи практично всі групи м'язів.

У продажу рідко, але все ж зустрічаються спеціалізовані медичні кардіотренажери, які можуть застосовуватися при реабілітації після важких захворювань - інфаркту, травм хребта і інше.

 

Скільки коштує це задоволення?

 

Ціна придбання домашнього тренажера, будь то бігова доріжка чи степпер, встановлюється, в залежності від функціональних можливостей, від статусу фірми-виробника.

Здорожують тренувальні пристрої спеціальні кардіологічні датчики і вимірники.

Дорогі моделі тренажерів найчастіше відрізняються високою якістю, довготривалою гарантією. Наприклад, непогано зарекомендували себе бренди Торнео або Віннер.

З цілком зрозумілих причин високу ціну мають медичні тренажери.

Однак витрати можуть сповна виправдатися. Люди, які регулярно займаються на велоімітаторі, біговій доріжці, степпері відзначають, що у них не тільки покращилася фігура, але і підвищилася якість життя.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації