СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕBarbell млинці для гантелей і штанг


Barbell млинці для гантелей і штанг прогумовані млинці являють собою невід'ємну частину професійних гантелей і штанг. Саме ця частина дозволяє регулювати загальну вагу снаряда. Одним з гідних виробників млинців вважається компанія MB Barbell. Barbell млинці для штанги і гантелей досить оригінальні і відрізняються наступним рядом параметрів:


  • колір,
  • вага,
  • діаметр.

Лінійка моделей "Стандарт"


Прогумовані чорні диски

Прогумовані чорні диски


Вони зазвичай рекомендуються для домашніх тренувань, оскільки вважаються одними з найбільш дешевих. Безумовно, їх вартість позначилася на розмірах: діаметр менший, а товщина більша, ніж в моделі «Євро-Класик». Диск суцільнометалевий, сталевий. Млинці чорні, обгумовані. З'єднання металу з гумою дуже міцне за рахунок якісного термоклея.

Посадковий діаметр буває трьох видів: 26, 30 і 50 мм. Зазначені диски випускаються як чорні, так і кольорові. Модельний ряд включає в себе важкоатлетичні диски, вагою в 1,25 кг, 2,5 кг, 5 кг, 10 кг, 20 кг і 25 кг.


Лінійка "Євро-Класик"


Прогумовані чорні диски


Зазначений набір важкоатлетичних дисків призначений для спеціалізованих клубів, тренажерних залів, атлетичних закладів. Barbell млинці даної лінійки-це професійні диски, розмір і дизайн яких знаходиться в суворій відповідності з міжнародними стандартами. Ймовірна вагова похибка становить близько 30 грамів для дисків до 5 кг, і близько 50 грамів для великих ваг.

Зазначений модельний ряд включає в себе млинці, вагою 1,25 кг, 2,5 кг, 5 кг, 10 кг, 20 кг, 25 кг і 50 кг. У розділі представлені вироби в чорному кольорі, вартість яких відчутно нижче кольорових.


Обгумовані, чорні, з ручками


Зазначені диски призначені для активної експлуатації в спеціалізованих закладах: клубах важкої атлетики, фітнес-центрів і тренажерних залах. Це пов'язано з тим, що вони мають класичні розміри, що дозволяє в разі необхідності набирати штангу, вага якої сягає до шести центнерів.

У модельний ряд входять диски, вагою 15 кг, 20 кг і 25 кг Вагова похибка може складати не більше 50 грамів. Одним з переваг можна назвати наявність в конструкції спеціальних ручок для хвата, що дозволяє не тільки забезпечити безпеку в процесі використання, але і поліпшити естетичні показники виробу.

Лінійка "Євро-Класик Color"


Диски прогумовані, кольоровіЗазначені ваги призначені для широкого використання в професійних клубах важкої атлетики і тренажерних залах. Це пов'язано з тим, що вони мають класичні розміри і повністю відповідають міжнародним стандартам. Це дозволяє набрати штангу, вага якої може досягати 600 кг. Модельний ряд досить широкий і включає в себе млинці, вагою 1.25 кг, 2,5 кг, 5 кг, 10 кг, 15 кг, 20 кг, 25 кг і 50 кг., Похибка у вазі варіюється від 30 до 50 грамів.

У зазначеному розділі диски представлені в різних кольорах, що дозволяє оперативно орієнтуватися у вазі млинців, а також надати клубу або залу особливий настрій і колірну насиченість.

Диски прогумовані, кольорові, з ручками


Дані млинці підходять для масового використання в спеціалізованих закладах, оскільки мають стандартні характеристики, що відповідають міжнародним олімпійським стандартам. Це дозволяє набрати штангу, вагою до 600 кг. в лінійку входять ваги: 15кг, 20кг і 25кг.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації