СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно розминатися


До занять з вагою на тренажерах і штангою слід приступати, виконавши перед кожним тренуванням розминку, застосовуючи різні циклічні вправи і відомі комплекси вправ із загальної фізичної підготовки, що виконуються по можливості під музику. Вправи для розминки перед тренуванням зазвичай підбирають максимально прості, але енергійні - що добре розігрівають мускулатуру, без застосування додаткової ваги. Вважайте це деяким аналогом ранішньої фіззарядки. Темп рухів середній, тривалість частини розминки тренінгу не менше 5-10 хвилин, до невеликого поту і появи відчуття тепла в усьому Вашому тілі.


Кардіо-вступ


Обов'язково додайте в план своєї розминки так званий кардіо-вступ. Оптимальним варіантом для цього буде десяти хвилинна робота на будь-якому кардіо - тренажері. Чудовий вибір - веслування, ще кращий еліптичний. Оскільки невелика пробіжка на біговій доріжці або обертання педалей на велотренажері відмінно підготує Вашу дихальну і серцево-судинну систему до наступних фізичних навантажень, багато знаменитих атлетів додають до своєї фази розминки тренінгу ще і пару десятків хвилин на кардіо-тренажерах. Це стане ще більшою підмогою, і оптимально підготує Вас до основної частини майбутнього заняття.


Цілі і завдання


У свої розминки для тренінгу можна включати вправи, які підготували б функціональну систему організму, м'язовий і зв'язковий апарат до об'ємного навантаження, створили позитивну психологічну настроєність на тренувальний процес. Пам'ятайте: головна мета розминки для тренінгу - гарненько розігріти тіло і потягнути усі м'язи, привести їх у бойову готовність перед основною тренувальною фазою.


Основні рекомендовані вправи для розминки перед тренуванням:


У висі вертикально на перекладині, реверс стегон по черзі вправо-вліво.
З вертикального положення, повороти корпусу в сторони.
Вставши біля шведської стінки, почергові махи ногами.
Нетривалі стрибки на місці на кожній нозі по черзі.
З положення сидячи на підлозі, повільні нахили з потягуванням вперед до колін.
Сидячи на підлозі і утримуючи свої руки під колінними згинами, максимальне підняття ніг вгору.
Лежачи на спині, склавши руки в замок за голову, зігнути ноги, притиснувши коліна до грудей, потім підняти вгору і плавно опустити в початкове положення.
Лежачи на підлозі, занести злегка зігнуті ноги за голову.
Тримаючи ноги на ширині плечей, зафіксувавши руки на поясі, виконувати плавні нахили по черзі вправо-вліво. Здійснюючи нахил управо - над головою ліва рука, вліво - права.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації