СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПорушення обміну речовин людини


Порушення обміну речовин - проблема для людства не нова. При неправильному метаболізмі нас починають турбувати болячки, проблеми із зовнішнім виглядом, різні психічні і емоційні розлади.
Найчастіше, такі порушення обміну речовин, відбуваються внаслідок змін роботи щитовидної залози, надниркових залоз, статевих залоз, гіпофізі, при голодуванні, при не правильному харчуванні (надмірному, неповноцінному або мізерному раціоні), при генетичних відхиленнях, з приходом старості. У таких випадках йде збій в регуляції метаболізму, нервової системи.


Порушення обміну речовин симптоми


Порушення обміну речовин може відбуватися на чотирьох рівнях:


- молекулярний
- клітинний;
- порушення обміну речовин в органах і тканинах;
- загальне порушення для цілого організму.


При молекулярному і клітинному рівнях - йде ушкодження біологічних мембран і клітинного метаболізму, що веде до порушення процесу розподілу хромосомного матеріалу, а в ході ділення клітин - відбувається розвиток хвороб з важкими порушеннями обмінних процесів речовин і енергії.

На рівні порушення внутрішніх органів і тканин - йде порушення взаємозв'язку між органами і довкіллям, виражене в зниженні адаптації організму до умов зовнішнього середовища і зміною внутрішнього складу організму.

При загальному порушенні цілісності усього організму - порушується зв'язок між центральною нервовою системою і органами, посилюється або ослабляється вироблення певних гормонів і інших біо речовин.


Порушення обміну речовин діагностика


Діагностика порушення обміну речовин відбувається шляхом здачі аналізів сечі, крові і інших біологічних рідин. Так само перевіряють основний баланс, азотистий баланс, величину дихального коефіцієнта, кислотно-лужного балансу та інше. Так само проводяться спеціальні дослідження сироватки крові, окремих метаболітів та ін.


Порушення обміну речовин лікування


Лікування відбувається після детальної діагностики кваліфікованих фахівців. Базовим фундаментом в такому лікування являється вибір певної дієти, відмова від шкідливих продуктів, застосування гормонотерапії, специфічній терапії того захворювання, яке стало порушником обміну речовин, проводитися регуляція активності певних ферментів.

Слід так само помірно займатися фізкультурою, комплексним очищенням організму, приймати їжу, збагачену вітамінами, якісними білками, вуглеводами, мінеральними речовинами, підтримувати розумовий позитивний настрій. Лікування відбувається упродовж тривалого часу під керівництвом лікаря і з суворим дотриманням усіх приписів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації