СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПоради для тренувань високих хлопців


Вам не складно дістати що-небудь з верхньої полиці або закинути м'яч у баскетбольний кошик, тому, що ви високий. Але накачати м'язи з такою статурою дуже складно, але проте можливо, особливо, якщо застосувати принципи тренування для високих атлетів.
Найголовнішим недоліком людей високого зросту є довгі кінцівки. Оскільки, чим довші руки чи ноги, тим більшу відстань їм доводиться долати, в процесі підняття ваги. А з цієї причини, витрачається більше сил, чим у спортсменів середнього зросту.

Як ви напевно помітили, серед важкоатлетів немає спортсменів, які могли б похвастати високим ростом. Адже чим довше черевце м'яза, тим складніше його накачати, тому опуклі м'язи значно швидше з'являються у тих, кого називають "метр з капелюхом".


Цінні поради, які допоможуть підвищити ефективність ваших занять


1. Оберніть "недолік" (високий ріст) у свою головну перевагу. Адже, чим довші кінцівки, тим більша амплітуда руху. Тобто працюючи в повній амплітуді, ви максимально навантажите свої м'язи, тому застосовуйте повну амплітуду в кожній своїй вправі.

2. Слідує змириться з тим, що силова робота - це не ваша фішка. Тому тренуйтеся з помірними вагами, роблячи головний акцент на техніку і опрацювання своїх м'язів. Важливо: чим більше амплітуда руху, тим менше вага.

3. У разі, якщо є бажання попрацювати на силу, то треба застосовувати принцип паузи в підході. Після кожного повторення повертайте снаряд на стійки (5-10 секунд), а потім продовжуйте. Від цього результативність сильно не постраждає, але від травм ви будете надійно застраховані.

4. Високі люди часто мають проблеми з м'язовою координацією, саме тому силові показники у них не такі хороші, як у тих хто має маленький або середній ріст. Щоб ефективно поліпшити показники застосовуйте багато суглобні вправи.
А ще треба включити в тренування негативні повтори. У такому разі, ваші довгі м'язи отримають хороший стрес, а разом з ним і потужний імпульс для росту.

5. Вам важлива максимальна іннервація м'язових волокон (тобто зв'язок мізг - м'язи). Привчити свій мозок реагувати на великі навантаження включенням в роботу максимального числа м'язів можна, якщо застосувати метод "5 х 5". Суть цього методу полягає в тому, щоб виконувати вправу в п'яти підходах по п'ять повторень. Подібне навантаження є середнім між "пауерліфтерським" і "бодібілдерским" підходом, що дозволяє збільшити силу і істотно додати в масі.

Завжди слухайте свій організм, адже йому відомо, які саме комбінації підійдуть найкраще і дадуть необхідний ефект.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації