СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМезоморф і його тренування


Сьогодні ми розберемо тренування найпоширенішого типу статури-мезоморфів. Цим типом володіє більшість атлетів і людей, які приходять в тренажерний зал. Найчастіше всі базові програми пишуть саме для цих людей. Якщо ви не знаєте, чи ставитеся ви до цього типу, вам потрібно підійти до дзеркала і перевірити. Мезоморф завжди з помірним відсотком жиру, з розвиненою м'язовою масою, середнього зросту і довжини кінцівок, легко можуть набирати і скидати вагу. Якщо це про вас, значить мої вітання, адже накачатися саме такий тип статури найпростіше.


мезоморф і його тренування

Мезоморфи можуть проводити 2-3 тренування в тиждень і при цьому набирати м'язову масу, правильне харчування легко призводить до зниження жирової маси і поліпшення рельєфу. А силові тренування швидко збільшують максимальні ваги в підходах. Енергетичний запас також знаходиться в середньому діапазоні і час тренувань зазвичай становить 60-90 хвилин.

Тренування мезоморфів повинно обов'язково ділитися на групи м'язів, так як кругові тренування не особливо їм підходять. Високий рівень глікогену в м'язах дасть можливість максимально ефективної прокачування однієї групи м'язів. Роблячи спліт тренування атлети швидко збільшують масу, а також силу. Для поліпшення рельєфу мезоморфам досить включити кардіо тренування по 60 хвилин 2 рази в тиждень. Швидкий обмін речовин дає можливість швидко коригувати фігуру, але слід пам'ятати, що набір зайвої ваги є швидким, як і схуднення.

Харчування мезоморфів зазвичай збалансоване з помірним прийомом вуглеводів білка і жиру, цей тип людей може дозволяти собі харчові пустощі не побоюючись за свою фігуру. Даний вид атлетів дуже часто досягають успіхів в бодібілдингу та фітнес індустрії. Як говорилося вище, вони можуть протягом року кілька разів змінити свої пропорції. На даному типі дуже добре працюють Анаболічні стероїди. Якщо ви використовуєте фармакологію для сушіння, то дуже швидко отримаєте максимальний ефект, а якщо на масу, то набір може перевищувати більше 10-12 кг за 5-6 тижнів. Тому більшість чемпіонів відноситься саме до цього типу статури. Кількість сну має бути не менше 7-8 годин, так як відновлення у мезоморфів не швидке. В цілому ж цей тип статури добре підходить для бодібілдингу і силових видів спорту.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації