СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКаберголін


Каберголін-препарат, який відмінно справляється з підвищеним рівнем пролактину в крові на курсі. Якщо говорити науково, то він має властивості до блокування дофамінових рецепторів в організмі людини. Також має ряд позитивних ефектів: стабілізує кров'яний тиск, покращує лібідо спортсмена, прискорює час відновлення між статевими актами.

Схема впливу виглядає наступним чином, в момент коли людина відчуває емоційний підйом в кров викидаються дофаміни, що в свою чергу пригнічує вироблення пролактину, а коли людина відчуває стрес або стан внутрішньої нестійкості виробляються естрогени, що в свою чергу стимулює виділення пролактину.


Ефекти низького пролактину у чоловіківНизький рівень пролактину дуже сприятливо впливає на рівень життя чоловіка. Спостерігаються такі ефекти як впевненість в собі, стабільність і віра в свої сили. Стабільність і рішучість, а також незалежним від інших думок і тиску суспільства. Поліпшується статеве життя і швидкість відновлення між статевими актами. Іноді помітні збільшення статевих органів і сильна ерекція. В цілому всі відзначали поліпшення якості життя.


Як приймати Каберголін в бодібілдингу


У бодібілдингу та спорті Каберголін застосовують досить часто, особливо якщо на курсі були дека або Тренболони. Зазвичай починають прийом з 0,25 мг каберголіну на кожен 3 день. Але варто відзначити, що починати прийом потрібно тільки після здачі аналізів, а не в сліпу. Якщо пролактин залишається занадто високим потрібно почати приймати 0,25 мг кожен 2 день, або кожен день поки пролактин не прийде в норму. Самим часто використовуваним в країнах СНД є аптечний Достінекс.

Іноді деякі атлети застосовують достінекс незалежно від рівня пролактину в крові для поліпшення загального стану і отримання позитивних ефектів які дає пролактин. В цьому випадку дозування будуть близько 0,5 мг достінекса раз в 2 тижні. Є варіанти прийому каберголіну не на курсі ААС, а просто для поліпшення силових показників, але це не рекомендується так, як можна домогтися результатів менш небезпечними методами. Слід пам'ятати, що Каберголін є ліками і гормональним препаратом.

Завжди потрібно за аналізами стежити за рівнем пролактину в крові, так як занадто низьке придушення може привести до поганого самопочуття, погіршення імунітету і захворювання, порушення сну і повільного відновлення, психічної нестабільності, погіршення настрою і повної апатії.

Застосування достінекса на ПКТ вкрай рідко і обумовлено тільки високим рівнем пролактину за показаннями аналізів після курсу ААС.


Відгуки про Достінекс (Каберголін)


На багатьох форумах присвячених спорту і бодібілдингу часто зустрічаються відгуки про достінекс. Атлети дійсно відзначають хороший стан і самопочуття після початку прийому каберголіну. Підвищується впевненість в собі, з'являється бажання працювати і досягати нових поставлених цілей. Деякі атлети відзначали поліпшення якості мускулатури і зниження жирової маси. У всіх хто приймав достінекс завжди поліпшувався настрій.

Але є і негативні відгуки які говорять про стан млявості, захворювання вірусними інфекціями, погіршується водно-сольовий баланс організму. Але найчастіше це пов'язано з підвищенням дозувань і тривалістю прийому.


Де купити Каберголін

В інтернеті в інтернет магазині ви зможете купити Каберголін за відмінною ціною з доставкою в любе місто поштою. Вибирайте хороший і надійний магазин і ви отримаєте хороший якісний препарат по хорошій ціні.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації