СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСігала 100


Сігала (Sigala) 100 виробник Dynamic Development Laboratories (Маврикій) – лікарський препарат перорального застосування, ефективний для підвищення потенції. Його основним медичним призначенням є посилення еректильної функції та лібідо чоловіків (тобто здатності досягти і зберегти необхідну для статевого акту ерекцію).


Опис і відгуки про Сігала 100


У складі препарату Сігала 100 є діюча речовина силденафіл. Це нестероїдна, не наркотична і нетоксична похідна, спочатку синтезована для цілей поліпшення кровотоку в міокарді, лікування ішемічної хвороби стенокардії, але внаслідок клінічних показань отримало основне поширення як стимулятор ерекції (зокрема під відомою, що випускається у всьому світі торговою маркою "Віагра").

Сігала 100

Сігала 100 діє як інгібітор фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ5), специфічної до циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ), тобто відповідальною за його руйнування в піщеристому тілі статевого члена. Препарат, посилюючи релаксуючий ефект на гладкі м'язи кавернозного тіла і збільшує кровотік в пенісі, призводить до досягнення ерекції (очевидно, не чинить впливу при відсутності природного збудження, тому застосовується, як правило, незадовго до сексу).

У дослідженнях було показано, що Сігала 100 (силденафіл) особливо ефективний при еректильних дисфункціях, пов'язаних з кровообігом і судинним компонентом у статевому члені (при інших етіологіях його результативність менш виражена, але не нульова). Із-за чого рекомендувати таблетки, після виключення протипоказань, можна буквально будь-кому, хто зіткнувся з проблемами з потенцією чоловікам (для жінок, як стимулятор сексуальної активності, цінності не несе).

Можливі побічні ефекти Сігала 100: рідкісні з боку серцево-судинної, центральної нервової, травної, репродуктивної і дихальної систем, а також алергічні та загальні реакції (як правило, відсутні або слабко виражені при дотриманні рекомендацій). До найбільш вірогідних побічних дій відносяться: запаморочення, головний біль, закладеність носа, порушення зору (утруднення світло сприйняття, підвищення чутливості до світла).


Як приймати Сігала 100 (Силденафіл)?


Застосування Сігала 100 дослідження і відгуки покупців описують як вкрай ефективний при порушеннях ерекції різної етіології (психогенних, органічних і змішаних), а також імпотенції і навіть легеневій гіпертензії.

Дозування Сігала 100 (силденафіл), рекомендовані чоловікам, варіюються від 25мг до 100мг на добу. Максимальна доза і періодичність застосування – 100мг на добу, щоб не спровокувати побічної дії (в залежності від чутливості організму і переносимості речовини середнє дозування в 50мг може бути підвищене до 100мг або, навпаки, знижене до 25мг на добу).

Прийом Сігала 100 для підвищення потенції сприяє швидкому розвитку ефекту: середня максимальна концентрація (Cmax) після одноразового перорального прийому розвивається протягом 60 хвилин. Тому препарат рекомендується застосовувати за 1 годину до запланованої сексуальної активності. Вживання їжі або час прийому (вранці, вдень, ввечері) на ефективності не позначаються.

Щоб прийом Сигалу 100 пройшов без наслідків (побічної дії), перед його здійсненням слід отримати індивідуальну консультацію лікаря і виключити протипоказання. Серед протипоказань до застосування препарату: застосування з ритонавіром, застосування з нітратами, непереносимість лактози, дефіцит лактази, гіперчутливість, дитячий вік, прийом жінками.


Де купити Сігала 100?


Сігала 100 можна придбати в аптеці, а можна це зробити і через інтернет магазин спортивної фармакології, вас ніхто не побачиться, що ви купляєте. Можливо хтось стидається такі препарати купляти в аптеці, щоб хтось не побачив і взнав вас в аптеці. Також в інтернеті ви можете купити дешевше цей препарат ніж в магазині.

Ціна Сігала 100 від Динамік Девелопмент Лабораторієс (Маврикій) є доступною пропозицією. Для збільшення доступності покупок в інтернет-магазині проходять акції та розпродажі, передбачені накопичувальна партнерська і гнучка дисконтна системи.


Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації