СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕCenforce-D


Порушення потенції часто поєднуються з іншими проблемами в статевій сфері. Зазвичай це передчасна еякуляція. Ці стани коригуються прийомами різних засобів - на статеве безсилля впливають Віагрою і її аналогами, а на раніше сім'я виверження і коротку тривалість статевого акту – Дапоксетином і подібними препаратами.

Щоб не приймати відразу кілька засобів і уникнути передозування, був розроблений препарат на основі комбінації двох діючих речовин. Він отримав назву Cenforce D (Сенфорс - Д) і виявився одним з дуже ефективних препаратів для позбавлення проблем в інтимному житті.


Характеристика Сенфорс-Д

Засіб являє собою великі зелені таблетки округло-трикутної форми. Вони укладені в блістери по 10 штук в кожному. У складі препарату дві основні діючі речовини-силденафіл 100 мг і дапоксетин 60 мг.

Препарат випускається в Індії компанією Centurion Laboratories. Він володіє всіма корисними властивостями оригінальних препаратів, але відрізняється більш низькою вартістю. В інтернет-аптеці можна купити cenforce d за доступною вартістю за умови дотримання повної анонімності та конфіденційності, що дуже важливо для наших клієнтів.


Дія


Через вміст двох різних активних речовин препарат має подвійну дію. Дапоксетин є селективним інгібітором зворотного захоплення серотоніну, що призводить до продовження часу статевого акту і перешкоджає настанню занадто ранньої еякуляції. Сіденафіл-це виборчий інгібітор ФДЕ 5-ферменту фосфодіестерази типу п'ять. Ця речовина допомагає пригнічувати активність ФДЕ 5, вивільняючи окис азоту, що розширює судини і розслабляє їх стінки. В результаті кров активно наповнює кавернозні тіла статевого члена чоловіка, забезпечуючи стійку і тривалу ерекцію.

При вживанні таблеток потрібно враховувати, що вони тільки сприяють проведенню статевого акту, але не викликають самі збудження і ерекцію статевого члена. Для цього необхідна наявність адекватних сексуальних подразників.

Відгуки про препарат Cenforce D тільки позитивні, адже він помагає боротися з еректильною дисфункцією і передчасним сім'явипорскуванням.


Застосування Сенфорс - Д


Cenforce D, інструкція до якого додається до кожної упаковки препарату, приймається приблизно за 40 хвилин – 1 годину до планованої інтимної близькості. На перших етапах застосування рекомендується використовувати половинну дозу- пів таблетки.

Її випивають цілком, не розжовуючи, запиваючи чистою водою.

Поєднувати прийом засіб зі спиртними напоями і жирною їжею не рекомендується, так як вони можуть спотворити або нівелювати ефект від препарату.

Дженерики Віагра Дапоксетін в парі з алкоголем можуть стати причиною критичного падіння або підйому тиску, а це несе величезну загрозу здоров'ю і життю чоловіка, особливо при наявності у нього проблем з серцем і судинами.


Показання


Дапоксетин плюс Віагра призначається при поєднанні еректильної дисфункції та імпотенції психологічного або органічного походження з проявами передчасної еякуляції, що призводить до дуже короткого, неповноцінного статевого акту.

Перед використанням засобу потрібно обов'язково проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем, так як воно може мати протипоказання до застосування.


Протипоказання Cenforce-D

В інтернет-аптеці Віагру Дапоксетин купити можна за мінімальною ціною, а також отримати інші препарати для боротьби з статевим безсиллям та іншими порушеннями потенції.

Використовувати Ценфорс Д не можна в таких ситуаціях:


 • Наявність алергічної реакції і гіперчутливості на дапоксетин і Силденафіл, а також на інші складові, що входять в препарат.
 • Порушення серцевої діяльності.
 • Важкі форми депресивних розладів.
 • Пріапізм.
 • Проблеми з роботою печінки або нирок.

Якщо у чоловіка є важкі або хронічні захворювання, перед прийомом засоби потрібно обов'язково пройти обстеження і отримати схвалення медиків.


Побічний ефект Сенфорс-Д

Віагра Дапоксетін, відгуки про використання якого практично завжди позитивні, може мати такі побічні дії:


 • Невеликий головний біль.
 • Нудота.
 • Запаморочення.
 • Припливи крові до шиї і обличчя.
 • Диспепсичні розлади.
 • Перепади артеріального тиску.

У більшості випадків такі прояви виникають на початку прийому і самостійно проходять через пару годин. У рідкісних ситуаціях може знадобитися скорочення дозування препарату.

Якщо зазначені симптоми не проходять, рекомендується скасувати засіб і звернутися до свого лікаря за призначенням іншого препарату.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації