СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТадалафіл


Тадалафіл – препарат для лікування еректильних дисфункцій, розроблений в Британії. Це потужний селективний інгібітор фосфодіестерази 5 типу.


Характеристика препарату Тадалафіл


Препарат випускається у формі таблеток для орального застосування, які починають діяти вже через 15 хвилин після прийому, а ефект від них зберігається протягом 36 годин. Гідність засобу в тому, що при відсутності сексуальної стимуляції він не має сильної
+ дії на ерекцію, діючи тільки в той момент, коли це потрібно.

Терапевтичний ефект досягається за рахунок вивільнення з нервових закінчень, що знаходяться в печеристих тілах, оксиду азоту. Він надає стимулюючу дію на вироблення циклічного гуанозинмонофосфату клітинами гладкої мускулатури. Ця речовина, накопичуючись в тканинах, викликає їх розслаблення.

Після прийому активна речовина швидко всмоктується в кишечнику незалежно від того, був чи ні прийом їжі. Не впливає на ефективність ліків і вживання алкоголю.

Дослідження показують, що речовини, що входять до складу лікарського препарату, не впливають на якість сперми і не проникають в неї. Тому при використанні ліків немає обмежень для зачаття.

Прийом тадалафілу одноразово або курсом не впливає на швидкість реакцій і не накладає обмежень на водіння автомобіля і виконання потенційно небезпечної роботи. Засіб дозволений і для застосування особами, які страждають від цукрового діабету.


Ефект від прийому препарату Тадалафіл


Тадалафіл – препарат, який діє при наявності сексуального збудження і, усуваючи наявні порушення, допомагає налагодити правильність протікання природних процесів, що відповідають за ерекцію. Проведені дослідження довели, що ерекція поліпшується при будь-якому ступені порушення при регулярному прийомі препарату 1 раз на добу.

При наявності гіперплазії передміхурової залози доброякісної природи у хворих також спостерігається покращення загального стану, що пов'язано з розслабленням мускулатури судин сечового міхура і передміхурової залози, а також судин паховій області. В результаті такої дії тадалафілу симптоматика захворювання слабшає.

Досягнення ерекції при використанні засобу пов'язано з тим, що воно в момент порушення допомагає розслабленню судин і підвищенню наповнюваністю кров'ю статевого члена, що і потрібно в цей момент. Якщо ж немає сексуальної стимуляції, то не створюються умови для того, щоб препарат надавав активну дію, що дозволяє уникнути незручних моментів при його регулярному прийомі.


Як приймати ліки Тадалафіл


Препарат для перорального застосування п'ють раз в день у кількості 20 мг. При наявності значних патологій печінки і нирок потрібне зниження дозування до обсягу, який буде визначений разом з лікарем, що займаються терапією основної патології.

Приймати засіб можна в будь-який час протягом дня. Враховувати треба тільки те, що максимальна концентрація діючої речовини в організмі буде досягнуто через 2 години з моменту проковтування таблетки, хоча перша дію препарат починає чинити вже через 15 хвилин.

Протипоказання до прийому тадалафілу нечисленні. Відмовитися від нього слід лише особам у віці до 18 років, а також при алергії на компоненти у складі препарату і важких патологіях серця, особливо якщо вони мають стрімкий розвиток. З обережністю приймають засіб при наявності аномалій в будові статевого члена або його деформації з будь-якої причини-вродженої або придбаної.

 

Побічний ефект від прийому Тадалафілу

 

Побічні ефекти при використанні тадалафілу виникають рідко, і зазвичай це відбувається при порушенні інструкції по застосуванню і значному підвищенні дозування. Основними з них є:


 • шкірні висипання;
 • болі в шиї;
 • порушення зору;
 • болі в очах;
 • запаморочення;
 • тахікардія;
 • безсоння;
 • фарингіт;
 • пітливість;
 • гастрит;
 • пронос;
 • біль у спині;
 • раптова неконтрольована ерекція без сексуального збудження.

Попередити появу небажаних побічних ефектів дозволяє суворе дотримання інструкції по застосуванню. При виникненні побічних дій від ліків доведеться відмовитися, а у важких випадках – звернутися за лікарською допомогою.


Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації