СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСіаліс


Сіаліс – це ефективний препарат, призначений для лікування еректильної дизфункції, тобто нездатність чоловіка досягати та зберігати ерекцію, необхідну для проведення повноцінного статевого акту. Він відноситься до групи медичних препаратів для лікування порушень ерекції і випускається компанією Eli Lilly and Company.


Сіаліс таблетки, що це таке?


Для початку зауважимо, що діючою речовиною даного препарату є тадалафіл (tadalafil). Який активно застосовується по всьому світу і разом з тим дієвий засіб для усунення еректильної дизфункції, що представляє собою ФДЕ-5 інгібітор. Як діє Сіаліс (тадалафіл)? Даний препарат проявляє свою активність, як ефективний зворотний селективний інгібітор специфічної фосфодіестерази п'ятого типу (інакше – ФДЕ5) циклічного гуанозин монофосфату (інакше – цГМФ).

таблетки сіаліс

Коли виражене сексуальне збудження приводить до місцевого вивільнення оксиду азоту, блокування ФДЭ5 даним засобом викликає підвищення рівнів цГМФ в статевому члені, а саме в кавернозному тілі. Завдяки цьому дія Сіаліса сприяє релаксації гладких м'язів артерій і істотного припливу крові до тканин члена, що і веде до досягнення ерекції. При цьому препарат Сіаліс не виявляє вплив, якщо відсутнє природне сексуальне стимулювання. Він впливає тільки на природні механізми досягнення ерекції, покращує її і дає можливість провести успішний статевий акт (після сексу статевий член природним чином повернеться до не ерегірованного стану).


Через скільки починає діяти Сіаліс в таблетках і скільки діє?


Його активність проявляється вже через 15-20 хвилин після прийому всередину за умови наявності природного сексуального збудження. Діє він в цілому близько півтори доби (36 годин) після застосування (пацієнт може здійснити спробу статевого акту у будь-який час протягом зазначених 36 годин, щоб встановити оптимальний строк відповіді на прийом препарату). Звернемо увагу, що цей засіб не викликає достовірної зміни діастолічного або систолічного тиску у здорових осіб в порівнянні з плацебо в положенні стоячи і лежачи.


Показання до застосування таблеток Сиаліс:


• Еректильна дизфункція, інакше – нездатність чоловіка зберігати або досягати ерекцію, необхідну для проведення повноцінного статевого акту.


У свою чергу протипоказання до прийому препарату Сіаліс наступні:


• Вік до 18 років;
• Підвищена чутливість до діючої речовини або будь-яким іншим компонентам, що входять до складу таблеток;
• Застосування будь-яких препаратів, у складі яких є органічні нітрати.


Важливо: Сіалісу можуть бути властиві деякі побічні ефекти. Найбільш частими можливими побічними явищами препарату є диспепсія і головні болі, що виникають відповідно у 7 та 11 відсотках випадків. Також є ймовірність виникнення болю в спині або ногах, закладеності носа, припливів крові до обличчя та міалгії. У рідкісних випадках таблетки Сіаліс можуть спровокувати такі побічні дії, як гіперемія коньюктівіт, біль в очах, набряк повік, запаморочення. Зазначимо, що в більшості випадків побічні дії препарату характеризуються незначною або середнім ступенем тяжкості, зазвичай при виникненні вони транзиторні і зменшуються.

На закінчення, як зберігати ліки Сіаліс виробництва Eli Lilly and Company:
тримати препарат необхідно в темному і сухому місці при температурі не вище тридцяти градусів за цельсієм. Для безпеки таблетки слід надійно ховати від дітей і домашніх тварин.


Інструкція по застосуванню препарату Сіаліс


Використовуючи цей препарат правильно, відповідно до встановлених рекомендацій, чоловік може добитися усунення еректильної дисфункції і налагодити своє статеве життя. При цьому дія препарату виявляється виключно на природні механізми досягнення ерекції, що позбавляє приймаючого від багатьох потенційних труднощів. Що говорить інструкція, як приймати Сіаліс таблетки ефективно? Приймається даний засіб всередину, незалежно від прийому їжі, незадовго до запланованої сексуальної активності. Рекомендується здійснювати застосування не раніше, ніж за 15 хвилин до статевого акту, оскільки активність препарату починає проявлятися тільки по закінченню 15-20 хвилин з моменту прийому і виключно при наявності природної сексуальної стимуляції.

Важливо: застосування Сіаліс зазвичай здійснюється в дозі 20 мг, це рекомендоване дозування для чоловіків середнього віку. Максимальна рекомендована частота прийому – один раз в добу. Зауважимо, що літнім пацієнтам, пацієнтам з порушеною функцією нирок або печінки, а також чоловікам з цукровим діабетом, індивідуальний підбір дозування і режиму прийому зазвичай не вимагається. З іншого ж боку тадалафіл, а також препарати на його основі, не рекомендовані для застосування особам молодшим 18 років. В цілому, інструкція для ліків Сіаліс виділяє наступні протипоказання до прийому:


• Підвищена чутливість до компонентів, що входять до склад;
• Застосування особами, що не досягли 18-річного віку;
• Застосування засобів, що містять будь-які нітрати органічного походження.


Зверніть увагу, що після того, як застосування Сіаліс 20 було здійснено, препарат починає швидко всмоктуватися в кров. Його максимальна концентрація (Cmax) спостерігається вже через 2 години після прийому всередину. При цьому ступінь і швидкість всмоктування ніяк не залежать від прийому їжі. А значить, даний таблетковий засіб можна ефективно споживати для усунення еректильної дизфункції незалежно від режиму харчування.


Препарат Сіаліс (тадалафіл): відгуки та факти

Щоб дізнатися, що про цей препарат думають чоловіки, які вже встигли купити його і випробувати на ділі, не треба далеко ходити. Просто перейшовши на форум, Ви зможете легко відшукати відгуки про Сіаліс, та інформацію про інші фармакологічні засоби, корисні в спорті і/або за його межами, починаючи від стероїдів і закінчуючи гормоном росту. Що конкретно говорять відгуки про таблетки Сиаліс, як про засіб для лікування еректильної дизфункції?

В першу чергу вони відзначають, що це ефективний лікарський препарат, який за умови природної сексуальної стимуляції може допомогти чоловікові досягти та зберегти ерекцію, необхідну для успішного статевого акту. Є й інша інформація, джерелом якої можуть стати відгуки про Сіаліс 20, як власне і інструкція із застосування. Зокрема завдяки відгуками можна дізнатися, що цей препарат легкий у застосуванні. Для досягнення необхідного ефекту досить лише прийняти пігулку внутрішньо за 15-20 хвилин до сексу. При цьому прийом їжі на ефективність тадалафілу не впливає.

Не впливає і час прийому, тобто, не суть важливо, коли саме Ви збираєтеся прийняти таблетку і зайнятися сексом – вдень, рано вранці, ввечері або вночі. Відгуки про Сиаліс також кажуть, що ціна препарату повністю виправдана. Це дієвий засіб, здатний допомогти чоловікові подолати еректильну дизфункцію і разом з тим відносно безпечний. Вірогідність виникнення побічних ефектів хоч і є, але невелика, до того ж, зазвичай побічні дії, властиві даному засобу, що приходять і мають слабку або середню вираженість. При правильному використанні, звичайно ж.


Де можна купити таблетки Сіаліс?

Придбати препарат, якщо у Вас є таке бажання, можна в аптеці, швидко і легко а якщо хочете зекономити, то можна і в інтернет магазині. Більше того, купити Сіаліс в пігулках через інтернет можна надійно, вигідно і при цьому із зручною доставкою.


Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації