СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕскулап


Ескулап (Esculap) від виробника Balkan Pharmaceuticals (Молдова) є нестероїдним, лікарським препаратом, ефективним і використовується для посилення лібідо (сексуальної активності) і ерекції (еректильної функції). Його призначення – це переважно лікування еректильної дисфункції, тобто нездатність чоловіка досягти/зберегти ерекцію, необхідну для статевого акту.


Опис препарата Ескулап


Препарат має активну діюча речовина тадалафіл, – це синтетична похідна, ненаркотична і не токсична, яка не викликає фізичної або психологічної залежності у приймаючого (в межах рекомендованих доз є відносно безпечним для застосування людиною).

Класифікаційно Ескулап являє собою селективний інгібітор фосфодіестерази типу 5 (ФДЭ5) циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ). Коли після порушення відбувається локальний викид оксиду азоту, ефект препарату, що веде до пригнічення ФДЭ5, сприяє підвищенню рівня цГМФ у статевому члені. В результаті відбувається розслаблення гладких м'язів артерій і поліпшується кровотік пеніса, що відповідно спонукає ерекцію. Таким чином, препарат не чинить впливу при відсутності природних механік збудження (тобто не викликає спонтанної ерекції, а сприяє природним механізмам її досягнення).

Важливо, що Ескулап (тадалафіл) не є стероїдним препаратом (не проявляє анаболічної, андрогенної, прогестиної або естрогенної активності), відносно безпечно поєднуючись з близько спортивною фармакологією.


Побічні ефекти Ескулапа


Ймовірні побічні ефекти Ескулапа для чоловіків: з боку центральної нервової системи (від головних болів до непритомності), з боку серцево-судинної системи (від почастішання серцебиття до підвищення тиску), з боку травлення (від печії до блювотних позивів), а також дихальної, репродуктивної систем, загальні алергічні реакції, які є рідкісними при дотриманні рекомендацій (у разі прояви, як правило, мають слабо виражений характер і проходять).


Відгуки про Ескулап


Відгуки Ескулапа частіше хвалебні, що описують результати прийому для відновлення лібідо і ерекції чоловіка з одного боку, і практично повна відсутність побічної дії з іншого. Щоб переконатися в нашій чесній роботі і якості товарів, слід ознайомитися з думками покупців на сайті форумі.


Як приймати Ескулап?

Ескулап приймається всередину, як правило, незадовго до планованого статевого акту (в середньому за 15 хвилин, чого вистачає для повного включення діючої речовини). Після застосування тадалафіл в найкоротші терміни поглинається: його середня максимальна концентрація досягається через 2 години після одноразового прийому.

Для чоловіків з активним сексуальним життям (секс від 2 разів на тиждень) рекомендується здійснювати застосування Ескулапа в дозі 5 мг на день, щодня, в однаковий час (в залежності від чутливості денна доза може бути знижена до 2,5 мг).

Для чоловіків з рідкісною сексуальною активністю (менше 2 разів на тиждень) рекомендується проводити прийом Ескулапа в дозі 20 мг в день, безпосередньо перед здійсненням статевого акту (не менш ніж за 10-20 хвилин).

Середнє рекомендоване дозування Ескулапа становить 5-20 мг на день (відповідно чверть таблетки – ціла таблетка). Максимально рекомендована доза і періодичність застосування – 20 мг 1 раз на день, щоб уникнути побічної дії.

Застосування Ескулапа може проходити незалежно від вживання їжі. Ступінь і швидкість поглинання речовини від їжі не залежать. Час використання таблеток (вранці або ввечері) також не чинить клінічно значущого впливу.

Як приймати таблетки Ескулап (тадалафіл), – сьогодні цікавить багатьох чоловіків, які зіткнулися з проблемою з потенцією. Але перед курсом препарату важливо врахувати потенційні ризики (проконсультуватися з лікарем і виключити протипоказання), в іншому випадку ніщо не гарантує нешкідливості.


Купити ескулап в інтернет магазині

Де придбати робочу спортивну або близько спортивну фармакологію, дехто давно знає відповідь. В інтернеті представлений асортимент товарів фактично для будь-яких завдань – від анаболічних і андрогенних стероїдів для розвитку атлетизму, до стимуляторів ерекції для підвищення потенції.

Купити Ескулап (20 мг/таб, 20 таб) від Балкан Фарма не всюди можна, не сумніваючись у його оригінальному виробництві. Потрібно вибрати надійний інтернет магазин спортивної фармакології. Я вже описував в іншій статті, як правильно вибирати надійний онлайн магазин, повторю в декількох словах. Краще всього купляти в онлайн магазинах, котрі вже давно на ринку, як правило такі магазини розміщають свою рекламу на популярних бодібілдинг ресурсах, тривалий час. Такі магазини працюють на постійних клієнтів. Купляти в соціальних мережах би не рекомендував, немає гарантії, що ви купити якісний товар. Продавець в любий момент може закрити сторінку і створити нову. Інтернет магазин не вигідно так робити, так як на створення тратяться гроші, сили, розкрутка і це економічно не вигідно робити.

В багатьох магазинах існує гнучка система знижок, купляючи товар на більшу суму гарантовано получаєш знижку 5,10,15 і навіть 20%.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації