СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕксос


Ексос (Exos) – це потужний антиестрогенний препарат від PharmaCom Labs (Китай). Він отримує результативне застосування в бодібілдингу, і не тільки, з метою запобігання естрогенозалежних побічних явищ спортивної фармакології. Такі речовини, як ароматизуючі стероїди здатні призводити до розвитку естрогенних ускладнень, виду затримки води, підвищення тиску і гінекомастії у чоловіків. На їх усунення як раз таки спрямована дія препарату.

Важливо: компанією-виробником PharmaCom Labs впроваджена система захисту своєї продукції від підробок. Щоб підтвердити справжність придбаного продукту даної марки, введіть його унікальний верифікаційний код (у таблеток він розташовується на коробці, на наклейці під захисним шаром) на офіційному сайті pharmacomlabs . com


Перелік властивостей Exos 25


Ексос має активну діючу речовину екземестан (хімічна назва – 6-метиленандроста-1,4-дієн-3,17-діон), яке за фармакологічною групою і дію являє собою антиестроген, – інгібітор ароматази 3-го покоління, спочатку розроблений для лікарського застосування. До таблетування воно доступно у вигляді кристалічного порошку білого (або відтінків білого) кольору, розчинну в спирті, але практично нерозчинного у воді.

Механізм дії Ексосу (екземестану) порівняємо з іншими препаратами його категорії (див. продукти ворозолу, летрозолу або анастрозолу): інгібує ароматазу, необоротно зв'язуючись з її активним центром, в результаті чого блокує утворення естрогенів. Але на відміну від них має стероїдне походження, проявляючи помірну андрогенну активність (естрогенною або прогестагенною активністю не володіє). При неконтрольованому прийомі здатний не тільки знижувати концентрацію естрогенів, але і підвищувати концентрацію андрогенів: шляхом зворотного зв'язку збільшує рівні ЛГ і ФСГ, що призводить до зростання рівня тестостерону. За силою цього ефекту поступається спеціально розробленим бустерам тестостерону.

Основна дія Ексосу (Exos) саме антиестрогенна: зменшує вміст естрадіолу, естрону та естрону сульфату на 60-80%+ в крові від вихідних показників, не впливаючи на синтез кортизолу або альдостерону в наднирниках або трийодтироніну і тироксину в щитовидній залозі.

Чи може сам Ексос, ефект якого спрямований на усунення естрогенозалежних ускладнень, надати побічну дію? Якщо дотримуватися рекомендованих дозувань, періодичності і тривалості прийому, таке малоймовірно. Але ніщо не гарантує відсутності наслідків при зловживанні: нудота, головний біль, безсоння, прищі, пітливість, жар і деякі інші. Його активна діюча речовина хоч і є стероїдом, але звільнено від більшості типових для ААС проблем, як естрогенних (від затримки рідини до естрогенової гінекомастії) або прогестагенної (від придушення потенції до прогестинової гінекомастії).


Exos 25: застосування і дозування


Застосування екземестану в наші дні результативно проводять як в традиційній, так і спортивній медицині: у першому випадку головним чином призначають при терапії/лікуванні чутливих до естрогенів пухлин; у другому використовують переважно для запобігання/усунення естрогенозалежних побічних явищ спортивної фармакології.

Рекомендоване атлетам дозування Ексосу не перевищує 12.5-25 мг на добу (яке більшості чоловікам буде достатнє для встановлення стабільного рівня естрогенів і придушення негативної симптоматики). Після прийому внутрішньо препарат швидко поглинається, розвиваючи Cmax у крові приблизно протягом 2 годин. Вживати його рекомендують після їжі, оскільки їжа покращує всмоктування приблизно на 40%.

Застосування Ексосу (Exos) атлетами виправдано головним чином при важких курсах, що супроводжуються реальним ризиком розвитку естрогенних ускладнень. При легких циклах або при складних циклах не ароматизируючої спортивної фармакології необхідність у ньому переважно відсутня.

Схема прийому Ексосу (екземестану) залежить від ситуації: його можна використовувати з 1-их тижнів курсу для запобігання наслідків (у профілактичній дозі приблизно 12.5 мг через добу) або підключати екстрено для їх усунення на початку, середині або кінці курсу (в повноцінному дозуванні приблизно 25 мг на добу).

Щоб застосування Ексосу (екземестану) пройшло без проблем, заздалегідь рекомендують обстежитися, виключивши наявні протипоказання, і проконсультуватися, отримавши індивідуальні інструкції.

Протипоказання до застосування Ексосу, у свою чергу, це: гіперчутливість і непереносимість – для обох статей; вагітність і лактація для жінок; з обережністю застосовують при порушенні функції нирок та печінки, в дитячому і літньому віці. Плюс, призначення екземестану уникають при виконанні пацієнтом робіт, що потребують швидкості реакції і концентрації уваги, так як він може викликати перепади настрою, запаморочення, гарячку, головний біль, сонливість і загальну слабкість.


Історія та відгуки про Exos 25


Важливо розуміти, що екземестан спочатку розроблявся зовсім не для спортивного, а медичного призначення. Як і більша частина актуальної сьогодні спортивної фармацевтики, він має медичне походження, тому при дотриманні рекомендацій вважається відносно нешкідливим для людини.

Відгуки в мережі, що описують Ексос 25, підтверджують сказане. З висловлювань атлетів, препарат виражено та швидко встановлює стабільно низький рівень естрогенів, а з іншого боку, здатний дещо підвищувати концентрацію андрогенів. Якщо на важкому курсі ароматизуючої спортивної фармакології вчасно не підключити прийом інгібітора ароматази, то не виключено розвиток побічних явищ, як естрогенозалежних затримки рідини і гінекомастії у чоловіків.

Ефективність і безпека екземестану була підтверджена в ряді лабораторних і клінічних досліджень, що для FDA послужило підставою схвалити його в якості лікарського засобу. Однак застосування антиестрогенів строго контролюється у спорті, адже багато з них прирівняні WADA до забороненого допінгу.


Де купити Exos 25

Якщо не знаєте, де придбати актуальну, а головне робочу спортивну фармацевтику, то відповідь знайдете в інтернет-магазині спортивної фармакології. На відміну від сайтів-одноденок, тут продаж актуальних в спорті препаратів, – від жироспалювачів до антиестрогенів, здійснюється без зайвого ризику, за найкращими цінами та з комфортною доставкою, що підтверджують відгуки клієнтів.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації