СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕкседрол


Екседрол (Exedrol) новий препарат, який має діючу речовину екземестан – речовина нового покоління, призначена для блокування ферментів, відповідальних за ароматизацію. Вона пригнічує не менше 85% естрогенів в організмі людини, причому цей процес незворотний. Як і інші фармакологічні засоби виробника Balkan Pharmaceuticals, якість цього препарату можна легко перевірити. Відвідайте сайт www.b-p.md і використовуйте юпік код, який підтвердить оригінальне виробництво препарату.


Опис і властивості Екседролу


Препарат був розроблений в 1999 році для лікування онкологічних пухлин молочної залози у жінок, що увійшли в період постменопаузи. Він особливо ефективний у тих випадках, коли захворювання прогресує, незважаючи на лікування Тамоксифеном. Що це таке, Exedrol, і для чого він потрібен для чоловіків у бодібілдингу та пауерліфтингу? Відповідь проста, цей препарат є найсучаснішим інактиватором ароматази, пригнічуючи її діяльність по конвертації тестостерону в естроген.

екседрол

На курсі стероїдів екземестан необхідний для запобігання побічних ефектів від вживання ароматизируючих стероїдів. Його дія принципово відрізняється від дії Тамоксифену, який ніяк не впливає на процес ароматизації, а взаємодіє з клітинними естрогеновими рецепторами, не даючи естрогенів до них приєднатися і утворити зв'язок. Дія Екседрола (Балкан) спрямовано на сам процес ароматизації, пригнічуючи його. За своєю структурою він схожий на природний стероїд андростендіон. Препарат справляє необоротне зв'язування з активними ферментами гормонів, роблячи їх неактивними. Сам по собі він має тільки незначну андрогенну активність, не маючи естрогенної і прогестагенної. Це єдиний препарат, який пройшов повні клінічні дослідження і випробування застосування.

Екседрол суттєво відрізняється і від препаратів класу інгібіторів ароматази, він більш досконалий. Його ефект неминучий і постійний, тоді, як інгібітори ароматази мають лише тимчасову ефективність. Побічні ефекти Exedrol проявляються досить часто з різною мірою виразності. Це можуть бути стомлюваність, безсоння, депресія, нудота, головні болі, підвищення рівня холестерину, запор, шкірні висипання, посилене потовиділення. При індивідуальній чутливості до препарату побічні ефекти посилюються.

Вартість препаратів з екземестаном достатньо висока, але і ефективність його роботи не викликає сумнівів. Атлетові, що бажає позбавити себе від побічних ефектів стероїдів типу гінекомастії, набряків і накопичення рідини, необхідно приймати цей препарат. Дія exemestane виборча, він не чинить впливу на біосинтез гормонів кортизолу та альдостерону, тому не виникає потреби у використанні глюкокортикоїдів і мінералокортикоїдів.


Курс з Exedrol


Препарат призначається для профілактики побічних ефектів стероїдів у дозі по 0,5-1 таблетки (12-25 мг) через день-два. Якщо побічні ефекти типу гінекомастії вже очевидно проявилися і яскраво виражені, прийом exemestane слід збільшити до 25 мг (1 таблетки) щодня до зникнення проявів естрогенних побічних ефектів. Слід зазначити, що в запущених випадках навіть цього препарату не під силу впоратися з гінекомастією, і необхідне хірургічне втручання.

Застосування Екседрола (Балкан) одночасно з прийомом їжі або після нього підвищує біодоступність препарату на 40%, максимальної концентрації в крові досягає через 2 години після прийому. Дозування ексеместана для атлетів, які страждають захворюваннями нирок або печінки, залишається такою ж, як і для здорових спортсменів. Але в цих випадках системний вплив препарату буде підвищений в 2-3 рази. Тому застосовувати його треба з обережністю, при необхідності знижуючи дозу або відмовившись від прийому.

Курс Екседрола в профілактичних цілях триває зазвичай 2-4 тижні, для лікування виявилися побічних ефектів стероїдів продовжується до зникнення ознак дії естрогенів. При дотриманні добової дози 25 мг небажані ефекти самого препарату зазвичай слабо виражені або зовсім незначні. Препарат підходить атлетам будь-якого рівня підготовки, і не має протипоказань, окрім третього триместру вагітності.


Відгуки про Екседрол


Поширення в бодібілдингу та пауерліфитингу препарат отримує тільки в даний час, так, як є представником новітнього покоління інактиваторів ароматази. Тому відгуки про екземестан ще не так часто можна зустріти на просторах інтернету. До того ж вартість препарату робить його доступним тільки спортсменам професійного рівня. Але відгуки про Екседрол є, і викладені на різних форумах, так що будь-який зацікавлений атлет може з ними ознайомитися.

Відгуки про exemestane реальних людей, безсумнівно, допоможуть додатково переконатися в його ефективності та дізнатися про індивідуальні побічні ефекти його прийому. Ви можете залишити свої відгуки про Exedrol, якщо вже маєте досвід прийому препарату і хочете поділитися ним з початковими спортсменами.


Ціна на Екседрол

Це препарат останнього покоління, продукт високих технологій, і, відповідно, вартість його досить висока і доступна не кожному атлету. Але висока ціна на Екседрол в гривнях сповна компенсується його унікальним ефектом практично повної зупинки процесу ароматизації. Ефективність препарату в більшості випадків від 85 до 95%. І виробник говорить, що ціна exemestane і аналог препарату Аромазин залишиться на високому рівні.

Наші рекламодавці прагнуть пропонувати своїм клієнтам препарати за оптимальними цінами, знижуючи торговельну націнку до мінімуму. Якщо Ви бачите в продажі препарат, і ціна на екземестан низька, будьте обережні. Найчастіше низька вартість є першою ознакою підробки. Не ризикуйте своїм здоров'ям.


Де купити Екседрол

Інтернет-магазин наших рекламодавців відкритий у будь-який час доби для клієнтів, які проживають на території України. У них купити Exedrol можна і в будні, і у вихідні, і у святкові дні. Їхні менеджери в найкоротші терміни оформлять замовлення і відправлять у будь-який населений пункт України.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації