СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕClenodyn


Кленодин (Clenodyn Dynamic (Маврикій)) – це препарат, спочатку розроблений для медикаментозного лікування бронхіальної астми. В останні роки він набув поширення у важких видах спорту і фітнесі із-за своєї здатності спалювати жир. З цієї причини препарат використовується атлетами на курсі схуднення і для сушіння м'язової маси. Часто прийом препарату комбінують з Тироксином та Кетотифеном для збільшення тривалості та ефективності курсу.

Кленодин взагалі не має відношення до стероїдів, хоч і володіє невеликим анаболічним ефектом. Такий препарат відноситься до групи так званих адреноміметиків, які надають фізіологічний вплив на організм людини за рахунок активації бета-2-адренорецепторів, внаслідок чого спостерігається активізація нервової системи і запускається процес ліполізу.


Що таке Clenodyn: опис препарату і його особливості


Кленодин Clenodyn Dynamic Маврикій

Цей препарат Кленодин на сьогоднішній день є самим ефективним кленбутеролом, до того ж, практично позбавлений побічних явищ. Його основний вплив полягає в спалюванні жиру і припадає на бета-рецептори-2 жирової і м'язової тканини в організмі людини.

Дія Clenodyn запускає каскад біохімічних і фізіологічних реакцій у людському організмі, які ведуть до збільшення вироблення цАМФ, активізації ензимів, мобілізації жирних кислот із жирових і інших позитивних ефектів. Так, потрапляючи в організм людини, препарат стимулює вироблення норадреналіну і адреналіну, які є найпотужнішими жироспалювачами: правильне дозування Clenodyn Dynamic забезпечує збільшення основного обміну, як мінімум, на 20-30 відсотків від вихідного показника. Також, такий засіб знижує активність ліпопротеїнової ліпази, тим самим блокуючи процес відкладення жирів у тканинах. І у доповненні, ефект, що надається їм на рецептори центральної нервової системи, посилює синтез гормонів щитовидної залози, що є природними спалювачами жиру в людському організмі.

Головною унікальною рисою Clenodyn (кленбутерол), наявністю якою не можуть похвалитися його аналоги, є антикатаболічна дію, що виражається в захисті м'язів від руйнування. Це особливо актуально у важких видах спорту в періоди схуднення і сушіння. У дослідженнях було доведено, що антикатаболічний ефект, який проявляє такий продукт, обумовлений блокуванням убіквітин-протеасомного протеолізу і залежного Ca++.

Вищезгадані механізми дії забезпечують і помірний анаболічний ефект препарату, що доведено у численних дослідженнях, що проводилися, як на тваринах, так і на людях. Однак, кленбутерол Dynamic (Маврикій) ні в якому разі не можна назвати явним анаболіком, оскільки його анаболічний ефект не є яскраво вираженим, а лише служить в якості доповнення до основної дії препарату.

Не варто забувати і про пряме використання, для якого створювався Кленодин, а саме про здатність розширювати бронхи і полегшувати процес дихання. В цілому ж, до позитивних ефектів, які забезпечують унікальні властивості продукту, підтверджені в результаті клінічних і лабораторних досліджень, відносяться:


• Відчутне спалювання жиру;

• Процес сушіння м'язів;

• Антикатаболічний вплив;

• Анаболічна дія (мала);

Зниження апетиту;

• Кленбутерол Динамік впливає на центральну нервову систему, що виражається в нормалізації психічного стану;

• Захист бронх і поліпшення процесу дихання.


Терапевтично ефективна концентрація препарату утворюється в організмі людини протягом перших 15 хвилин з моменту прийому. Дія препарату триває протягом 7-24 годин після прийому, протягом яких він і надає всі свої ефекти.

Явних мінусів, як таких, у цього жироспалювача і засобу для сушіння немає. З другорядних недоліків можна відзначити неможливість напряму придбати Clenodyn в таблетках в аптеці (препарат відпускається виключно за рецептом). В очі кидається чимала, навіть за мірками фармакології, ціна на Clenodyn. Проте, все це не має значення при підсумовуванні всіх переваг речовини і при врахуванні можливості вигідно придбати його в інтернеті.

Побічні ефекти, які викликає Кленодин, нечисленні і можуть бути легко усунені за допомогою додаткових препаратів на курсі. До того ж, побічні дії ці малоймовірні (максимум виникають у однієї людини з п'яти). До списку негативних явищ, що проявляються внаслідок прийому препарату, відносяться:


• Тремор (тремтіння). Виникає в 20 відсотках випадків (усувається прийомом Кетотифену);

• Підвищена пітливість. Виникає в 10 відсотках випадків (усувається прийомом Кетотифену);

• Проблеми зі сном. Виникають у 7 відсотках випадків (усуваються прийомом Кетотифену);

• Тривожність. Виникає в 6 відсотках випадків (усувається прийомом Кетотифену);

• Порушення роботи серця. Виникають у 6 відсотках випадків (усуваються прийомом Бісопрололу або Метопрололу);

• Діарея. Виникає в 5 відсотках випадків;

• Нудота. Виникає у 3 відсотках випадків.


Важливо: доведено, що застосування Clenodyn жінками не призводить до виникнення у них побічних явищ. Більш того, на жіночий організм препарат надає такий же вплив, як і на чоловічий (спалювання жиру, сушка м'язів і так далі).

Збереження такого засобу здійснюється у захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі, що не перевищує 25 градусів за Цельсієм.


Як приймати Clenodyn Dynamic максимально ефективно?


Прийом препарату відбувається за специфічною схемою, що містить, як підвищення, так і зниження дозувань. Для чоловіків, які планують курс Clenodyn, середня доза препарату знаходиться в межах 120-140мкг на добу. У жінок дозування препарату не повинно перевищувати 80-100мкг на добу.

Ефективний курс Кленодину, в той же час не здатний призвести до виникнення побічних явищ триває 2 тижні. Тим більше що використання більш тривалого курсу є необґрунтованим. На третьому-четвертому тижні застосування препарату у більшості випадків проявляється толерантність рецепторів. Іншими словами, застосування Clenodyn протягом 3-4 тижнів поспіль викличе адаптацію організму до дії препарату, в результаті чого значно знизиться його ефективність. Іноді, для більш високої тривалості та ефективності курс поєднується з вживанням Кетотифену. Але краще всього використовувати пульс-курс, що поєднує періоди відпочинку і періоди прийому препарату.

Важливо: в результаті досліджень, що проводилися в 2010-му році, було доведено, що комбінаційний прийом Clenodyn і анаболічних стероїдів викликає синергетичний ефект. Тим самим підтверджується доцільність включення цього препарату в кінець курсу ААС. Крім того, разом зі стероїдами препарат може застосовуватися як закріплюючий засіб, що дозволяє атлетам не турбуватися за результати, досягнуті в період тренувань. В таких випадках дозування і терміни, в які здійснюється прийом Кленодину, залежать від ААС, що використовувалися під час курсу, а також від фізіології атлета. Тому описати універсальну схему для застосування цього препарату в поєднанні зі стероїдами не представляється можливим.

В цілому ж, не рахуючи курсу препарату разом зі стероїдами, можна виділити одну головну комбінацію, в якій здійснюється використання Кленодину, яка є водночас і ефективною і відносно нешкідливою. Також не варто забувати про дієвість індивідуального прийому препарату.
Як приймати Кленодин на індивідуальному курсі:


• 1 доба – 20мкг препарату;

• 2 доба – 40мкг препарату;

• 3 доба – 60мкг препарату;

• 4 доба – 80мкг препарату;

• 5 доба – 100мкг препарату;

• 6-12 доби – використання речовини в дозі 120-140мкг;

• 13 доба – 80мкг препарату;

• 14 доба – 40мкг препарату;

• Двотижнева перерва, після якої можна продовжити застосування препарату за такою ж схемою.


Подібний спосіб вживання, поєднує в собі 2 тижні прийому і 2 тижні відпочинку, є оптимальним. Оскільки він ефективний, не призводить до адаптації організму і не викликає небезпечних побічних явищ.

Курс Clenodyn і Кетотифен, що використовується для мінімізації побічних явищ і підвищення ефективності обох препаратів:


• 1 доба – 20мкг препарату;

• 2 доба – 40мкг препарату;

• 3 доба – 60мкг препарату;

• 4 доба – 80мкг препарату;

• 5 доба – 100мкг препарату + 1мг Кетотифену;

• 6-27 доба – 120-140мкг препарату + 2мг Кетотифену;

• 28 доба – 80мкг препарату + 2мг Кетотифену;

• 29 доба – 50мкг препарату + 1-2мг Кетотифену;

• 30 доба – 30-40мкг препарату + 1мг Кетотифену;

• Як мінімум, двотижнева перерва.


Прийом Кленодину здійснюється вранці, прийом Кетотифену перед сном. Такий курс дозволить позбутися від більшої частини негативних явищ (тремору, діареї, безсоння, тривожності і так далі).

Уваги заслуговують і інші комбінації, наприклад застосування даного засобу і Тироксину. Однак, таке поєднання препаратів пов'язане з підвищеним ризиком виникнення побічних явищ. Ще один варіант вживання – поєднання препарату з Йохімбіном і Т3 та Т4.


Відгуки про Clenodyn від атлетів в бодібілдингу


В інтернеті можна легко знайти величезну кількість думок про ефективність і якість цього препарату. Багато атлетів саме завдяки його впливу набувають фігуру, позбавлену жиру і водянистих м'язів. Думки про нього активно залишають користувачі, які прймають його. Люди, які вже купили препарат, відзначають, що з його допомогою можна легко, а головне в найкоротші терміни, скинути зайві кілограми і отримати гарні, рельєфні м'язи.

Однак, відгуки про Clenodyn Dynamic (Маврикій) можуть служити не тільки як підтвердження ефективності даного засобу, але і як спосіб отримання інформації про препарат. Так, ознайомившись з думками більш досвідчених колег, можна зрозуміти, що застосовувати препарат краще всього культуристам-любителям. Справа в тому, що починаючи з 1997-го року, цей препарат дуже легко визначається допінг тестами, а, отже, професіонали його послугами користуються вкрай рідко або за довго до змагань.

Також, читаючи відгуки про Кленодин, можна зрозуміти, що хоч препарат і позбавлений будь-яких серйозних побічних ефектів, приймати його потрібно обережно, дотримуючись рекомендованих дозувань та умови курсу. Побічні явища нехай і рідкість, про що свідчать висловлювання покупців, але все-таки мають місце бути. Це і безсоння, діарея, підвищена тривожність та інші, що заважають нормальним тренуванням.

В цілому, вивчивши відгуки про Clenodyn, можна прийти до висновку, що це дуже дієвий засіб, здатний стати відмінним помічником для атлета в процесі закріплення результатів курсу ААС, в боротьбі із зайвою вагою і водянистими м'язами, причому, як при одиночному використанні, так і при комбінації з іншими препаратами.


Де можна купити Clenodyn Dynamic швидко і надійно?

Чоловіки і жінки, які вирішили надати своєму тілу атлетичний вигляд, позбувшись від зайвої ваги і водянистості м'язів, можуть зіткнутися з проблемою, а саме, де зробити покупку? Адже цей препарат у аптеці придбати не вдасться. Відповідь є і вона проста – Ви завжди можете купити Кленодин, в інтернет магазині спортивної фармакології, щоб вирішити більшу частину проблем зі своїм тілом.

Вибирайте наших рекламодавців, вони працюють надійно. Тому можна замовити Clenodyn, не побоюючись за те, чи буде куплений препарат доставлений. Вони не перший рік займаються своєю справою у сфері спортивної фармакології. Більше того, їм вдалося налагодити постачання від самих виробників, що не тільки гарантує оригінальну якість фармакологічних продуктів, але і дозволяє продати, а Вам здійснити покупку за максимально доступною вартістю.

Підбиваючи підсумки, зазначимо, що кращого місця, щоб купити Clenodyn (кленбутерол), ніж інтернет-магазин, Вам не знайти. Кілька елементарних дій і пара хвилин вільного часу відокремлюють Вас від покупки препарату, здатного вирішити більшу частину проблем, з якими стикається атлет.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації