СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКленбутерол Таблетки


Clenbuterol Tablets (Кленбутерол Таблетки) – це відомий жироспалювач, що володіє вираженими антикатаболічними властивостями і деякою анаболічною дією. При прийомі препарату протягом курсу посилюється дія інших анаболіків, прискорюється протеїновий обмін в організмі, а також закріплюються результати в наборі маси.


Що таке Кленбутерол Таблетки?


Кленбутерол Таблетки

Цей препарат є одним з стимуляторів бета2-адренорецепторів і використовується в медицині для лікування бронхіальної астми. Діюча речовина препарату – хлор гідрохлорид – дуже добре абсорбується, і вже через 15 хвилин після прийому таблетка досягає ефективної концентрації (вона зберігається протягом 7-24 годин).

Таблетки Кленбутерол не є стероїдним засобом, але добре комбінується з гормонами щитовидної залози та стероїдними препаратами. Основна властивість таблеток – яскраво виражена антикатаболічна активність. Це означає, що знижується кількість протеїну, що руйнується в м'язових клітинах, і активізується розщеплення жирів, що цінно для тренуючих атлетів.

Препарат блокує іони кальцію, відповідальні за процес розщеплення білків, і уповільнює цей процес. Тому в бодібілдингу Clenbuterol Tablets від Genesis і його аналоги мають заслужено хорошу репутацію в якості засобу для сушіння, спалювання жиру і також дозволяє зберегти набрану масу після курсу анаболічних стероїдів.

Посилення розщеплення жирів відбувається внаслідок того, що жироспалювач підвищує рівень метаболізму від 10% до 20%. При цьому піднімається температура тіла на кілька градусів, і організм змушений використовувати енергію, укладену в жирових клітинах, для підтримання високої температури. Особливо інтенсивно ці процеси йдуть, коли йде комбінований прийом з засобом з синергетичним ефектом.

З організму речовина виводиться здебільшого нирками, протягом 2-3 годин, а період піврозпаду речовини в організмі становить близько 30 годин.

Все про Кленбутерол Таблетки від Генезис, включаючи їх детальний опис можна знайти в статтях нашого сайту. Препарат безпосередньо підсилює секрецію адреналіну і норадреналіну, які мають потужні властивості жироспалювання. Результати дії речовини роблять відкладення жирів просто неможливим, блокуючи активність ліпопротеїнової ліпази (знижуються ризики зростання жирового прошарку).


Курс Таблеток Кленбутерол: протипоказання/побічні ефекти


Стандартизований курс препарату в цілях спалювання жиру і сушіння триває місяць, і дозування протягом цього періоду можна описати параболічним розподілом. Як для чоловіків, так і для жінок курс препарату будується однаково. Для прискорення метаболізму можна включити в курс кетотифен, котрий пом'якшує побічні дії.

У перший день курсу почати прийом Кленбутерол Таблетс від Генезис необхідно з 20 мкг, після, на другий день доза збільшується до 40 мкг, і поступово зростає до 120 мкг до шостого дня курсу. На п'ятий день курсу включається прийом 1 мг кетотифену, який далі приймається щодня. З 6 по 25 день курсу дози жироспалювача становлять 120 мкг, а кетотифену – 2 мг, потім поступово знижуються до скасування.

Коли проводиться сушка, можуть виникати деякі побічні ефекти. Найчастіше із-за кленбутеролу відзначаються такі прояви, як пітливість, безсоння, підвищення артеріального тиску, занепокоєння, посилене серцебиття, тремор кінцівок, діарея, нудота. Частина цих симптомів знімається сумісним прийомом кетотифену. Передозування препарату можуть викликати тахікардію. Тому препарат протипоказаний людям, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи.

У нашій країні Кленбутерол Таблетс для спортсменів важко придбати, в аптеці придбати його не можна. Тому, що він продається лише по рецепту. Часто спортсмени стикаються з труднощами, купуючи препарат. Але це не проблема, так, як придбати, препарат можна у інтернет-магазині спортивної фармакології. Ми пропонуємо купляти лише в надійних магазинах, щоб не стати обманутими шахраями. У мережі Ви завжди можете пошукати, скільки коштує Clenbuterol Tablets від польської компанії Genesis в середньому, і порівняти ціни. Але не забувайте, що погнавшись за дешевизною, атлети часто потрапляють на підробки та шахраїв.


Відгуки про Кленбутерол Таблетс


Велика кількість бодібілдерів професіонального рівня, так і просто любителів спорту, давно на особистому досвіді переконалися в дієвості жироспалючих властивостей препарату. До того ж, він може бути корисний і більш широкому колу спортсменів. Відгуки про ці таблетки, викладені на форумі, свідчать про популярність серед пауерліфтерів та атлетів багатьох інших дисциплін. Це легко пояснюється сильними антикатаболічними властивостями препарату та їх відчутним жироспалюючим впливом.

Відгуки про Clenbuterol Tablets (20mcg/табуляції, 100tab) переконають, що його застосування дозволяє добитися найкращих результатів в отриманні щільної, рельєфної мускулатури.
Важливо не забувати про індивідуальні особливості організму, і пам'ятати, що те, що добре підійшло комусь то, може бути марне для Вас.


Ціна на Кленбутерол Таблетс

Для спортсмена-аматора вартість цього препарату і можливі складнощі з придбанням можуть стати серйозною перешкодою. Дійсно, вивчивши ринок фармакології, можна зробити висновок, що ціна даного засобу чимала. Однак при подальшому розгляді стає очевидним, що вона відповідає ефективності таблеток у спортивних цілях взята далеко не зі стелі.

Ціна Таблеток Кленбутерол складається з багатьох факторів, включаючи вартість транспортування від європейського виробника.

Низька ціна Clenbuterol Tablets Genesis (Польща) може свідчити лише про неякісний препарат недобросовісного торговця. Купивши таку фарму, Ви не тільки даремно втратите гроші, але і цілком серйозно ризикуєте своїм здоров'ям. Як і на лікарські засоби, на спортфармі краще не економити.


Де можна купити Кленбутерол Таблетки?

Щоб купити Кленбутерол Таблетс від Genesis вам, достатньо зайти на сайт спортивної фармакології і всього в кілька кліків знайти потрібний товар і оформити замовлення. А перед покупкою Ви можете отримати консультацію кваліфікованого фахівця щодо індивідуального курсу.

Краще замовити препарат на надійному сайті, і ціна його буде доступною, а якість перевірена. Надійні магазини працюють тільки з добре зарекомендувавшими себе компаніями і мінімумом посередників. До того ж, для всіх замовників діє дисконтна система, що дозволяє максимально заощадити, купуючи потрібну фармакологію.

Купити Таблетки Кленбутерол стане найкращим вибором для спортсмена, який бажає позбутися від жирового прошарку, підсушитися і зберегти результати в довгостроковій перспективі!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації