СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕClenoged


Кленогед (Clenoged 0.04 mg) – це швидкодіючий, нестероїдний жироспалювач, препарат для схуднення виробництва компанії Euro Prime Farmaceuticals. Він ефективний для мети побудови щільної і рельєфної мускулатури, відповідно отримує застосування на курсах сушіння. Найбільш цінується в бодібілдингу, але потенційно результативний і в будь-якому іншому фізичному виді спорту: від легкої атлетики до бойових мистецтв.

Clenoged

Щоб переконатися в оригінальності придбаного препарату Euro Prime Farmaceuticals, перевірте його код (ID) на спеціальній сторінці офіційного сайту europrimefarmaceuticals . md. Так само Ви зможете підтвердити унікальність ID-символів: передбачений лічильник, який фіксує кількість введень захисного коду. У таблеток вони розташовуються на блістері, у ін'єкцій – на діжці.


Докладно про властивості Clenoged


Першою і єдиною сферою застосування кленбутеролу (діюча речовина в основі препарату) довгий час залишалася традиційна медицина. Лише в останні десятиліття він став користуватися попитом серед любителів і професіоналів спорту, охочих позбавитися від зайвих кілограмів і отримати струнку фігуру. Клен (сленгове скорочення від "кленбутерол") має наступні показання до призначення людини в якості лікарського засобу: ХОХЛ (хронічна обструктивна хвороба легень), бронхообструктивний синдром, бронхіальна астма, інші.

Clenoged (укр. Кленогед) за структурою відноситься до хлоровмісних похідним фенілзаміненех бета-аміноспиртів. Властиво ж є бета-2-адреностимулятором, володіючи селективною дією. Надає ефект за рахунок вибіркового збудження бета-2-адренорецепторів.

Кленогед (хлор) не є стероїдним гормоном, як деякі помилково припускають. Він не має андрогенної активності, одне може виявляти помірно-слабку анаболічну активність, що доведено низкою клінічних випробувань і практикою прийому в бодібілдингу.


Позитивний ефект Clenoged 0.04 mg:


  • Спалювання і перешкода накопичення підшкірного жиру;
  • Посилення секреції адреналіну і норадреналіну;
  • Посилення секреції гормонів щитовидної залози;
  • Придушення м'язового катаболізму.

Примітка: антикатаболічна дія кленбутеролу довгий час залишалася непідтверджена, але сьогодні її наявність не викликає сумнівів. Вважають, що ефект розвивається внаслідок блокування убіквітин-протеасомного і Ca2+ залежного протеолізів.

Побічну дію Кленогед має проходячий характер. Вірогідні ускладнення, у виду пітливості, тремору кінцівок, безсоння, тривожність, печії, нудоти, діареї, зниження апетиту, підвищеного тиску і прискореного серцебиття, для запобігання деяких з яких на курсі підключають кетотифен і бета-1-адреноблокатори.

Умови зберігання: при температурі не більше 25-27 °C; сухе і темне місце; подальше від доступу для дітей і домашніх тварин.


Як приймати Clenoged 0.04 mg?


Застосування Кленогеду циклічна. Як правило, його приймають короткими курсами – у середньому 2-4 повних тижні, оскільки в іншому випадку розвивається несприйнятливість організму і пріоритет дії зміщується в бік побічних ефектів.

Оптимальне дозування Clenoged від EPF підбирається індивідуально, залежно від переносимості застосування. Середньо статистично не рекомендують перевищувати денну дозу в 120-140 мкг (3-3.5 таблетки). Це дозувальний діапазон для чоловіків.

При першому знайомстві з препаратом є сенс почати курс з мінімальної дози (20-40 мкг), потім поступово її збільшувати, доводячи до оптимального обсягу (120-140 мкг), а ближче до кінця знижувати – аж до повної відміни. Такий підхід мінімізує ризик різкої побічної дії. Якщо порушення і виникають, то самостійно проходять або усуваються.

Соло курс Clenoged 0.04 mg не користується популярністю. Для максимізації позитивного ефекту препарат поєднують з різними, але ідентичними по кінцевому ефекту діючими речовинами, включаючи пептидні гормони, гормони щитовидної залози та стероїдні гормони: від ліотіроніна і оксандролону до тренболону ацетат і соматотропіну.

Тривалий прийом Clenoged (довше 2 повних тижнів) обов'язково супроводжують вживанням кетотифену. Кетотифен є протиалергічним лікарським засобом, не тільки мінімізують побічну дію клена, але і підсилює сприйнятливість організму до бета-2-адреностимуляторам.

Перед тим, як приймати Clenoged від EPF в спортивних цілях необхідно виключити офіційні протипоказання: гіперчутливість, вагітність, тиреотоксикоз, гіпертрофічна кардіоміопатія, тахіаритмія, інші.

Кому можна рекомендувати Clenoged? Якщо не зловживати, то кленбутерол потенційно ефективний і відносно безпечний як для чоловіків, так і для жінок. Правда, жінкам слід обмежуватися помірним дозуванням препарату – до 80-100 мкг (2-2.5 таблетки) на добу.


Відгуки в мережі про Clenoged від EPF

Відгуки про Clenoged (0.04 mg/табуляції, 50 tab) від EPF (Молдова) поки зустрічаються рідко, принаймні, в укрнеті, адже препарат не так давно з'явився на вітчизняному ринку. Тим не менш, вони є, а головне дозволяють зробити висновок, що продукт Euro Prime Farmaceuticals як мінімум не поступається прямим аналогам інших брендів.

Відгуки переважно позитивні. Кленогед результативний, як нестероїдний жироспалювач і антикатаболік, тому отримує високі оцінки атлетів. У позитивній дії сумніватися не доводиться, а побічні ефекти залишаться непомітними або зовсім не виявляться, якщо виключити протипоказання і не зловживати.

Продукція Кишинівського Фармацевтичного Заводу Prime Euro Farmaceuticals в цілому користується гарним попитом, що ще раз натякає на її ефективність.


Де купити Clenoged?

Питаєте, де придбати перевірену спортивну фармакологію за чесною ціною і без зайвого ризику? Відповідь перед Вами. В інтернет-магазині спортивної фармакології представлений вибір спортивних препаратів для будь-яких завдань: від спалювання жиру до посилення лібідо. У наших рекламодавців всі товари потрапляють до них "з перших рук", адже вони співпрацюють з багатьма оригінальними заводами і тільки з надійними постачальниками. При оформленні замовлення надається якісний сервіс, товар відправляться перевізниками нової пошти.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації