СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗниження апетиту


Тепер давайте розберемося в питанні, як же правильно понизити свій апетит. Також існують купа способів, але розглянемо найпопулярніші способи.

Перший: Вода. Так, саме вода. Вона здатна понизити апетит. Звичайно, краще пити мінеральну воду і, причому без газів, особливо, якщо ви займаєтеся спортом, наприклад, степ аеробікою.

Також можна спробувати понизити апетит і за допомогою соку. Спосіб простий і дуже навіть дієвий. Сік, свіжовичавлений також здатний підлікувати проблеми пов'язані з травною системою.

Якщо пити склянку води після їди - це погано. Вода почне розмивати шлунковий сік. Склянка, випита до їди, - це добре. У шлунку почнеться, як би наповнення, що створить ілюзію повного живота. Апетит знизиться. Та і багато дієт рекомендують пити воду приблизно за годину до поглинання їжі.

Другий: Усі приправи, прянощі, копченя і тому подібне ніколи не понизять апетит. Вони здатні тільки "роздражнити" сосочки в самому шлунку, змусити виділяти шлунковий сік, що в наступному почне дратувати стінки шлунку. Для зняття роздратування, шлунок почне просити їжу, апетит почне рости. При такому розкладі можна забути про дієту, і ідеальну вагу. Тільки зайвий шматок жиру. Отже відмовтеся від солоного і перченого.

Третій: шоколад. Хороший помічник у боротьбі з апетитом. Дітям, звичайно, такий варіант зовсім не потрібний, що доводить ні в якому випадки не годувати дітей шоколадом перед їдою. Потім жодної ложки не засунете в рот. Дорослим краще всього використовувати, як боротьбу з апетитом, гіркий шоколад.

Тільки гіркий шоколад здатний перебити усе бажання поїсти. Але не налягайте відразу на усю плитку шоколаду. Досить і пару шматочків, і апетит, як рукою виб'є. Також можна шматочок шоколаду посмоктати, як льодяник, тоді ефект буде набагато більше. Бажання їсти повільно пропадає. Отже вперед за шоколадкою.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації