СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМелтос


Meltos (Мелтос) – це препарат кленбутеролу, вироблений PharmaCom Labs (Китай). Як спортивний допінг він найбільш ефективний і отримує широке застосування в якості жироспалювача і антикатаболіка. Не має специфічного по статі впливу, тому вважається потенційно результативним і відносно нешкідливим як для чоловіків, так і для жінок в спорті (при виключенні протипоказань).

Важливо: купуючи препарат в інтернет-магазині спортивної фармакології цей препарат ви можете перевірити чи він оригінального походження. Перевірити справжність продукції виробника PharmaCom Labs можна з допомогою її верифікаційних кодів (які в разі нових таблеток виявляються на упаковці, на наклейці під захисним шаром). Ввівши перевірочний код придбаного продукту марки (робити це необхідно на офіційному сайті – pharmacomlabs . com / code), Ви обов'язково отримаєте позитивну відповідь про його оригінальності:


Перелік властивостей Meltos 40


Мелтос (активна діюча речовина – кленбутерол) – це не анаболічний стероїд, а симулянт, який класифікується як симпатомиметик. Початковим призначенням кленбутеролу є рецептурне використання в медицині (як бронхолітика при хронічній обструктивній хворобі легень, бронхообструктивному синдромі і бронхіальній астмі у дітей чи дорослих).

В бодібілдингу, і не тільки, Meltos активно використовується на курсах сушіння атлетів, коли головним завданням виступає побудова щільної і рельєфної мускулатури, а не її максимальне збільшення. Препарат не має виражену анаболічну чи андрогенну активність, як стероїди, але відноситься до числа найсильніших з комерційно представлених негормональних жироспалювачів/антикатаболіків.

Мелтос надає дію як селективний B2-адреностимулятор: в тому числі стимулюючи ліполіз, загальний метаболізм, теплопродукцію і перешкоджаючи відкладенню жиру. Ось лише деякі з його механізмів дії: порушуючи B2-адренорецептори у пресинаптичні мембрани, посилює секрецію адреналіну і норадреналіну; збуджуючи B2-адренорецептори у центральної нервової системи, посилює секрецію тироксину і трийодтироніну; шляхом блокування Са2+ залежної і убіквітин-протеасомного протеолізів стагнує катаболізм.

Meltos 40, як і аналоги за активною діючою речовиною, є препаратом комплексної дії, тому представляється потенційно результативним і в медицині (в якості медикаменту), і спорті (як допінг).

Але де є потужний ефект, там вірогідні і виражені побічні явища. Так, Мелтос здатний провокувати ускладнення щодо центральної нервової, серцево-судинної, кровоносної, сечостатевої та травної систем: неспокій, запаморочення, тремор, головний біль, порушення кров'яного тиску, тахікардія, набряклість, сухість у роті, нудота і блювання, навіть прискорене сечовипускання. Однак більшість з ймовірних побічних ефектів препарату легко попереджається: досить підключити кетотифен (торгові марки Задитен, Кетотифен та ін) і бета-блокатор (торгові марки Бісопролол, Метопролол та ін), які відпускаються в аптеках.


Курс таблеток Meltos 40


Рекомендоване атлетам дозування Мелтоса, як правило, не перевищує приблизно 120-160 мкг (3-4 таблетки) на добу. Жінкам у спорті приблизно 80-120 мкг (2-3 таблетки) на добу. Подібних кількостей цілком достатньо більшості застосовують для досягнення максимального прогресу на курсах сушіння, і не тільки.

Курс прийому Мелтосу проводять тривалий, але без фанатизму, щоб побічні не перекрили собою корисну дію. Середньостатистично приблизно це 2-6 цілих тижнів за умови підключення кетотифену (без кетотифену приблизно до 2 тижнів).

Кетотифен являє собою протиалергенні засіб, що володіє здатністю відновлювати чутливість B2-адренорецепторів до кленбутеролу. Його вживання не тільки додатково посилює метаболізм (прибизно 10%+), але і пом'якшує багато потенційних побічних ефектів "клену" (сленгове скорочення): в т. ч. усуває психічне збудження, полегшує засипання і знижує тремор.

Для максимального прогресу результатів переважно не зловживання, а комбінований прийом Мелтосу. Препарат результативно поєднується з різноманітною за властивостями спортивною фармакологією, чим охоче користуються любителі спорту: наприклад, з тиреоїдними гормонами або анаболічними стероїдами.

Приклад 1-місячного курсу Meltos для схуднення: з 1-го по 4-й день – застосування кленбутеролу в плавно наростаючій дозі приблизно починаючи з 20 до 80 мкг в день; 5-й день приблизне застосування 100 мкг кленбутеролу і 1 мг кетотифену; 6-25-е дні – застосування кленбутеролу і кетотифену у постійних дозуваннях приблизно 120 мкг в день і 2 мг у день відповідно; 26-28-і дні приблизно застосування 80 мкг кленбутеролу і 2 мг кетотифену; 29-30-31-е дні приблизно застосування кленбутеролу і кетотифену з 40-40-20 мкг в день і 1 мг на день відповідно.

Щоб прийом Meltos 40 пройшов без наслідків, відгуки заздалегідь рекомендують проконсультуватися, отримавши індивідуальні інструкції, і обстежитися, виключивши потенційні протипоказання.


Відгуки атлетів про Meltos 40


Важливо, що Мелтос супроводжують переважно позитивні відгуки покупців. Нехай препарат відносно новий, зате його активна діюча речовина давно і добре відомо вітчизняним любителям і професіоналам спорту. "Клен" має довгу історію використання в якості спортивного допінгу, хоча спочатку він проводився тільки як медикамент, – лікарський бронхолітичний засіб.

Відгуки в мережі характеризують Meltos (40 mg/табуляції, 50 tab) як продукт переважаючий корисної над побічною дію (при дотриманні інструкцій), але рекомендують заздалегідь виключити протипоказання до застосування (тиреотоксикоз, кардіоміопатія, феохромоцитома, закритокутова глаукома, тахіаритмія, гіперчутливість та інші). В іншому випадку ніщо не гарантує відсутності наслідків. До обмежень по застосуванню також відносять: дитячий вік; вагітність і лактацію у жінок.

Зберігати Meltos від PharmaCom Labs слід при температурі не вище 25 градусів Цельсія, в темному і захищеному від вологи місці, що підтверджують відгуки в інтернеті. Різкі перепади температури згубні для більшості фармацевтичних препаратів.


Де купити Meltos 40

Придбати актуальну спортивну фармакологію за вигідною вартістю, з комфортною доставкою і без зайвого ризику реально в надійному інтернет-магазині спортивної фармакології.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації