СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк приймати Гексарелін


Гексарелін, який є синтетичним стимулятором секреції власного гормону росту, який чудово зарекомендував себе в якості спортивної добавки, що сприяє збільшенню рельєфності мускулатури і підвищення витривалості. У зв'язку з цим багато початківці бодібілдери цікавляться, чи можна використовувати гексарелін соло, і як його правильно приймати.


Рекомендації по застосуванню Гексареліну


Hexarelin, який вважається найсильнішим пептидом з класу GHRP, надає наступні ефекти:


Пептид Гексарелін
  • стимулює ріст нових м'язових волокон;
  • сприяє скороченню жирової маси;
  • збільшує силові показники;
  • підвищує продукцію IGF-1;
  • зміцнюються кістки;
  • надає позитивний вплив на сон;
  • посилює поділ міобластів.

Оптимальним дозуванням пептиду-стимулятора секреції власного гормону росту вважається 1-2 мкг на 1 кг маси тіла спортсмена. Професіонали радять приймати Hexarelin 2-3 рази в день. Підвищувати дозу до 3 мкг категорично не рекомендується, так як це може призвести до зниження чутливості соматотропної клітини. Препарат вводиться підшкірно, на голодний шлунок, не менш ніж за годину до наступного прийому їжі. В ідеалі – після пробудження, до завершення тренування і перед сном.

Для профілактики вікових змін Гексарелін використовується 1 раз на добу у мінімальній дозі (1 мкг на 1 кг маси тіла). В середньому тривалість курсового застосування становить 3-4 тижні, потім організму необхідно дати двотижневий відпочинок (щоб запобігти надмірному виснаженню гіпофіза).

Інструкція до Гексареліну свідчить про те, що в якості розчинника може бути використаний фізіологічний розчин, бактерицидна вода або стерильна вода для ін'єкцій. Для розведення 2 мкг ліофілізованого порошку, що міститься у флаконі, потрібно 2 мл рідини. Під час проведення ін'єкції, щоб уникнути проникнення бактерій у флакон, слід дотримуватися найсуворішої стерильності.

Розчин пептиду може зберігатися в холодильнику протягом 30-35 днів. Заморожування не допускається!Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації