СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ3 причини постійного відчуття голоду


Якщо ваш шлунок починає вимагати нову порцію відразу після їжі, ви допускаєте одну або більше з цих типових помилок у харчуванні!

3 причини постійного відчуття голоду

Ви почали читати цю статтю, тому що ви голодні. Постійно. Варто вам завершити прийом їжі, як ваш шлунок тут же починає вирувати і бурчати, простим і недвозначним способом сповіщаючи вас про те, що пора б закинути в нього чергову порцію їжі. Через це ви починаєте гадати, чи то у вас метаболізм супергероя, чи то ви просто не отримуєте достатньо правильних продуктів під час прийому їжі.

Коли ви в останній раз їли? Якщо це було три години тому або ще раніше, швидше за все, просто настав час наступного прийому їжі. Але якщо ви поїли годину назад, а шлунок вже починає пред'являти скарги, ймовірно, настав час окинути меню критичним поглядом. Спробуйте виконати ці три рекомендації, щоб ваш шлунок залишався наповненим і щасливим!


1. Ви п'єте мало рідини


Щодня наш організм потребує великої кількості рідини; вона допомагає йому оптимізувати розумову і фізичну працездатність. Звичайній жінці слід випивати не менше 2,8 літра рідини в день (приблизно 12 склянок), в той час як середньостатистичному чоловікові необхідно, як мінімум, 3,7 літра (близько 16 склянок). Сучасна зайнята людина рідко отримує таку кількість рідини кожен день. А якщо ви ходите на тренування, треба пити ще більше.

На кожні 15 хвилин тренування ви повинні випивати ще 150-235 мл рідини. Це означає, що якщо ваше тренування тривало 60 хвилин, вам треба випити ще від 600 до 940 мл. Один з найпростіших способів збільшити споживання рідини — всюди носити з собою пляшку води. Не маленьку пляшечку на 250 мл; купуйте ємності, які вміщують від чверті до половини вашої денної потреби. Мати всіх рідин, вода, може надати неоціненну допомогу в боротьбі з нападами голоду. Для початку, вона допомагає створювати відчуття ситості. Коли ви п'єте воду (або будь-яку рідину), ваш шлунок розтягується, і це посилає в головний мозок сигнал, що ви ситі.

Крім того, час від часу наш організм плутається в своїх відчуттях. Наприклад, зазвичай ми не відчуваємо спрагу, поки не опинимося в стані легкого зневоднення. І наш мозок може помилково прийняти спрагу за відчуття голоду. Мозок говорить нам, що пора поїсти, в той час як насправді нам треба попити!

Постійно наповнювати шлунок рідиною — краще некалорійними напоями, і ви зможете утримати в узді навіть самий звірячий апетит.

Як пити більше рідини: всюди носите з собою пляшку води. Беріть її в машину і на ділові зустрічі. Протягом дня ставте її на робочий стіл, а ввечері — на приліжковий столик. Кожен раз, коли подивитися на пляшку, робіть ковток, і не забувайте наповнювати її різноманітними рідинами. Перед тренуванням наливайте спортивні напої, а коли не тренуєтеся — воду і низькокалорійні соки.

Якщо почуття голоду по-справжньому виходить з під контролю, випивайте 350-450 мл води безпосередньо перед і відразу після кожного прийому їжі, щоб ваш мозок гарантовано отримав сигнал про те, що ви ситі! А після цього продовжуйте попивати водичку аж до наступного прийому їжі.


2. У вашому меню мало клітковини


Клітковина-один з найбільш недооцінюваних компонентів наших дієт. Ми дбаємо про те, щоб отримувати достатньо БЖУ — білків, жирів і вуглеводів, але нашому організму потрібна і рослинна клітковина. Рекомендована норма денного споживання харчових волокон — 38 грам для чоловіків і 25 грам для жінок. В реальності ж люди, як правило, отримують з їжею набагато менше клітковини: 18 грам чоловіки і 15 грам жінки! Враховуючи, наскільки ефективно порція клітковини пригнічує апетит, вам слід в обов'язковому порядку отримувати хоча б рекомендовану денну норму — і це не так вже й складно зробити.

Як отримувати більше клітковини: всього лише замінивши білі вуглеводи (білий хліб, макарони, білий рис і білу картоплю) на коричневі (хліб і паста з цільного зерна, бурий рис, вівсяна крупа), ви отримаєте додаткові 4-5 грам клітковини в кожному прийомі їжі. Ще одне чудове джерело харчових волокон-насіння льону. В столовій ложці насіння льону 3 грами клітковини; це відмінний спосіб зарядити нею ранкову порцію вівсянки, після тренувальний коктейль або вечірній грецький йогурт!


3. Ви їсте мало овочів


Кожен день ви повинні отримувати, як мінімум, три порції (одна порція — розміром з жменю) зелених листових і яскравих помаранчевих, червоних або жовтих овочів, таких як морква, буряк і перець. Овочі пригнічують відчуття голоду, тому що вони приблизно на 90 відсотків складаються з води і доверху завантажені клітковиною. Подвійна вигода! Крім того, в овочах дуже мало калорій, так що ви можете їсти їх коли завгодно і в будь-яких кількостях без ризику перевищити ліміт калорій.

Як їсти більше овочів: щоб збільшити кількість овочів в раціоні, спробуйте додавати їх в смузі, омлет, яєчню-бовтанку або сандвічі. Або їжте їх в чистому вигляді; свіжі або злегка недоварені овочі можуть бути досить смачними.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації