СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк визначити інтенсивність тренування


Скільки часу ви займаєтеся в тренажерному залі? У разі, якщо більше півтора години, то ви надмірно виснажуєте себе тренуванням або тренуєтеся не інтенсивно, роблячи надмірно великі перерви на відпочинок і спілкування. У будь-якому випадку, обидва варіанти не підходять, адже, якщо потрібний серйозний результат, то слід знайти найбільш оптимальний варіант інтенсивності тренування, адже саме від неї безпосередньо залежить успіх.


Інтенсивність тренування визначається такими чинниками:


- робоча вага при виконанні кожної вправи. Вагу підбирають враховуючи мету, яку треба досягти. У разі, якщо треба збільшити силові показники, те оптимальне число повторень в кожному підході варіюється від двох до шести. Якщо кількість повторень варіюється від восьми до дванадцяти, то збільшується маса м'язів. Коли повторень більше дванадцяти, то опрацьовується рельєф і тренується витривалість. Виключенням із загальних правил є м'язи пресу і гомілки, оскільки для них оптимальне оптимальне число повторень 15-20.

- швидкість виконання кожної з вправ. При занадто швидкому виконанні порушується техніка, та і до того ж складніше "відчути" кожен м'яз, а ще через силу інерції втрачається частина навантаження. Отже швидкість має бути помірною і навіть ближче до повільної.

- відпочинок між підходами. У разі, якщо відпочинок великий, то м'язи занадто "остивають", якщо недостатній, то м'язи не устигають відновлюватися. Ваш відпочинок має бути достатнім для того, щоб пульс прийшов в норму, при цьому треба не забувати про те, що у кожної людини свої здібності до відновлення. Відпочинок повинен складати приблизно 40-60 секунд. Виключенням є важкі вправи, приміром, присідання і станова тяга. В даному випадку відпочинок повинен мати велику тривалість.

Не забувайте завжди, перед початком роботи проводити розминку, вона добре розігріває м'язи і допомагає запобігти появі травм. Розминку треба виконувати з половиною робочої ваги.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації