СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКонцентрований підйом на біцепс


Вправа концентрований підйом на біцепс формує, і надає біцепсу щільність, пружність, сприяє збільшенню його розмірів під час максимального скорочення, а саме тому біцепс і набуває характерної "трикутної" форми. Одним словом, якщо ви хочете зробити біцепс красивим, таким, що виразно виділяється, і маєте вже яку-небудь м'язову масу, це вправа для вас!

концентрований підйом на біцепсОсновні задіяні м'язи: двоголовий м'яз (біцепс плеча).

Допоміжні м'язи: плечовий, плечо променевий, частково м'язи внутрішньої поверхні передпліччя.

Варіанти виконання вправи, можна виконувати, як сидячи, з опорою об внутрішню сторону стегна, так і стоячи, в нахилі, без якого-небудь опору.Техніка концентрованого підйому на біцепс


Візьміть гантель, що піходить для вас по вазі, однією рукою, сядьте на край лавки, плечем тієї руки, в якій знаходиться гантель, зіпріться об внутрішню сторону відповідного стегна. Якщо ж ви вирішили виконувати вправу без опори, то прийміть положення, зігнувшись в попереку під прямим кутом, гантель знаходиться в опущеній руці.

Тепер починайте згинати руку в ліктьовому суглобі, стежте за амплітудою і чіткістю виконання вправи. Гантель рухається тільки в одній площині, усі рухи в суглобах, окрім ліктьового, виключені. Привівши руку з гантеллю до протилежного плеча і торкнувшись його, затримайтеся, відчуйте момент максимального скорочення біцепса, і повільно розгинайте руку у зворотному напрямі. Згинаючи руку, робіть вдих, розгинаючи - видих.

Рекомендації: впирання об коліно допоможе вам уникнути зайвих рухів в суглобах, і максимально сконцентрувати навантаження саме на біцепс.

Ви можете використовувати гантелі більшої ваги, чим при звичайних згинаннях рук сидячи або стоячи, але це не означає, що вага має бути непідйомною. Оптимальна вага така, з яким ви можете працювати упродовж 4-5 підходів по 8-10 повторів.

Якщо ви новачок, і хочете наростити масу біцепса, зробити його великими і сильними, не впадайте в оману - подібні вправи для цього не призначені. Виконуйте згинання рук з штангою, доповнюйте гантелями, або, якщо не хочете, просто забудьте на перших порах про існування біцепсів. Важко тренуйтеся, робіть потужні базові вправи, і через рік - півтора можна буде приступати і до тренувань м'язів рук, які до цього часу зміцніють, і, незважаючи на відсутність прицільної роботи, наллються силою.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації