СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк набрати вагу чоловікові


Кожна людина хоче виглядати красиво. Для того, щоб досягти бажаного результату комусь потрібно скинути вагу, а комусь набрати. Це завдання може виявитися досить складним для виконання. Навіть при великих об'ємах з'їдженої їжі вага може залишатися незмінною. Найчастіше це відбувається через нестачу певних речовин, які потрібні організму. Багато хто замислювався про те, як набрати вагу чоловікові ефективно і без шкоди для здоров'я. Для цього досить слідувати декільком правилам.

По-перше, слід потурбуватися про те, щоб харчування було збалансованим. Їжа повинна забезпечувати організм білками, які виконують будівельну функцію, і вуглеводами, які забезпечують енергією. Білки містяться в м'ясі, молочних продуктах, яйцях, морепродуктах і різних видах бобових. Хорошими джерелами вуглеводів можуть стати гречка, рис, манка, хліб і макаронні вироби. Звичайно ж, найбільше цікавить, як набрати вагу чоловікові за рахунок м'язової маси.

М'язова тканина утворюється завдяки наявності в організмі білку. Щоб організму було з чого створюватиме нові тканини, необхідно правильно харчуватися. Їсти слід 5-7 раз на день. Порції не мають бути великими. Краще всього якщо на сніданок будуть з'їдені продукти, багаті вуглеводами, а на обід - продукти, багаті білком. Для ефективного збільшення ваги слід поєднувати збалансоване харчування з фізичними навантаженнями. За наявності достатньої кількості білку ефективніше нарощується м'язова маса. Навантаження треба поступово збільшувати. При цьому оптимальна тривалість тренування складати не більше години. Закріплювати результат допомагає повноцінний відпочинок, під час якого відновлюються сили і тренування проходять ефективніше.

Окрім цього слід потурбуватися про правильний обмін речовин, який можливий тільки при надходженні в організм жирів і вітамінів. Багато вітамінів міститься в овочах і фруктах. Не зайвим буде прийом спортивних добавок, які містять достатню кількість вітамінів і мінералів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації