СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк дотримуватися дієти


Дієта – як її виконувати? Адже це так важко стримуватися, обмежувати себе в харчуванні день у день. Багато людей сідають на дієту, але незабаром перестають дотримуватися відповідного режиму харчування. Чому так відбувається і як змінити підхід до дієти, щоб це стало зручно і комфортно для вас?

Як дотримуватися дієти

Як дотримуватися дієти? Як вам відомо, метою будь-якої дієти є схуднення, здоров'я та привабливий вигляд. Ці цілі вимагають від вас конкретних умов харчування, які не всі можуть дотримуватися дієти довгостроково. Рано чи пізно багато зриваються і повертаються в самий початок.

Зараз ви скажете, що існують найбільш ефективні дієти для швидкого схуднення. Звичайно, є, але навіть найкраща дієта не здатна вам допомогти, якщо ви не виконуєте її основні правила – обмеження в харчуванні. Складно дотримуватися будь-якої дієти?


Проблема будь-якої дієти


Основна проблема – це обмеження. Не багато здатні на це, тому що задають собі питання, а навіщо? Навіщо я повинен стримувати себе? Дійсно, а для чого себе стримувати? Раніше чоловік орав, щоб себе прогодувати – багато роботи, трохи їжі. А зараз їжі в містах навалом і робити для цього нічого не треба, тільки плати. У такому доступному середовищі дієта стає нестерпною.

Крім продуктової різноманітності нас напружує наш інстинкт їсти і ще ряд причин. Наприклад, щоб зірватися, достатньо знайти собі виправдання:


  • якісна їжа коштує дорого
  • схудну ближче до літа
  • я ж мужик, навіщо мені це
  • він/вона мене любить таким, який (-а) є
  • не можна себе обмежувати в їжі, треба їсти все
  • немає часу правильно харчуватися
  • на дієті не смачна їжа

Звідси і швидка відмова від дієти, тому що помірно і правильно харчуватися, нібито складно. Просто люди не розглядають дієту як вигоду, вона їх не мотивує. Давайте поглянемо на дієту з іншого боку. Можливо — це вигідно. Для початку потрібно виявити основні плюси. Що дає вам дотримання режиму харчування?


Мотивація для дієти


Не потрібно думати про те, як вам складно сидіти на дієті, думайте, до чого це призведе. Нормальна людина завжди прагне до кращого. Бути здоровим, бути струнким, бути бажаним, бути коханим. Зрештою, володіти самолюбством і самоповагою. Якщо думати, що дієта це суцільні обмеження, то рано чи пізно ви зірветеся. Правильний режим харчування – це не тільки курячі грудки і салатний лист, але і морозиво з гамбургером. Так-так, і ця їжа іноді повинна бути присутня у вашому раціоні, як спосіб сказати собі, що ви можете їсти все, але час від часу. Ви як би розсовуєте рамки. Усвідомлено дозволяєте собі більше.

Таким чином, в цілому, ви ведете здоровий тип харчування, але з невеликими вкиданнями жирної високовуглеводної їжі (якщо дуже хочеться). Це психологічно дозволяє вам почувати себе на дієті і при цьому сказати собі, що я можу з'їсти, але не їм це кожен день як всі – я крутіший (а) і сильніший (а). Після таких вкидань мозок поводиться більш стримано і вам не хочеться зірватися. Адже багато людей їдять шкідливу їжу кожен день, а ви ні — ось чому ви стаєте кращими інших (чим не вигода).


Дієта на все життя?


Я б назвав це здоровим харчуванням на все життя, тобто звичкою, яку вам потрібно виробити. До речі, в цьому ділі допомагає спорт. Спорт розвиває в людині дисципліну, прагнення до результату, завзятість і мотивацію. Спорт, як і здорове харчування, примушує вас бути кращим. Спорт теж і корисний.

Хочете бути кращим, тоді зробіть харчування здоровим на все життя, не страждаючи від дієтичних обмежень. Усвідомлення того, що ви кращий, вищий і сильніший за інших — є найкращий стимул для дотримання вигідних «обмежень» у харчуванні. Побачите вигоду – побачите результат. Сильні бачать вигоду і прагнуть до результату. Слабкі знаходять причини і виправдання.

Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації