СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТяга до грудей верхнього блоку сидячи

 

Тяга до грудей верхнього блоку сидячи ця додаткова вправа для розвитку м'язів спини, застосовується вона звичайно в комплексі з іншими, базовими вправами для цієї групи м'язів, наприклад, тягою штанги до поясу в нахилі, або для поліпшення результатів в підтягуванні. Вправа дуже підходить недостатньо сильним, початковим спортсменам, які ще доки не можуть технічно правильно виконати підтягування необхідна кількість разів. До того ж, ризик отримання травми тут зведений до мінімуму.

тяга блоку до грудей сидячи

При виконанні цієї вправи широким хватом в роботу включаються: найширші м'язи спини, особливо їх зовнішні ділянки, а також трапецієвидний м'яз, ромбовидні м'язи, м'язи плечового поясу і біцепси рук. Варто звернути увагу на ширину хвата - чим вона менша, тим більше задіяні серединні частини щонайширших м'язів, і ромбовидні м'язи.

Варіанти виконання :

Використовуючи, різні хвати під час виконання вправи, ви по-різному зміщуєте навантаження. Наприклад, вправу можна виконати як широким хватом, взявшись за рукоять долонями від себе, так і вузьким хватом долонями до себе, причому в цьому випадку акцент доводитиметься на ромбовидні м'язи, медіальні ділянки найширшого м'яза спини, які знаходяться ближче до хребта, і біцепси.

Для вправи потрібний блоковий тренажер з рухливою верхньою рукояткою.


Техніка виконання тяги до грудей верхнього блоку сидячи


Відрегулюйте потрібну вам вагу на тренажері, висоту опору для колін. Потім, стоячи, візьміться за перекладину тренажера, верхнім хватом кистей, оскільки при використанні нижнього хвата починають надмірно напружуватися біцепси. Використовувати закритого, або відкритого хвата - вирішувати вам, тут немає принципової різниці. При необхідності використовуйте спеціальні ремені для кистей. Після того, як ви міцно захопили рукоятку, повільно і без ривків тягніть її до грудей. Стежте за тим, щоб працювали тільки м'язами спини, а не рук!

В той момент, як ви притягнули рукоятку блоку до грудей, затримайтеся на декілька секунд, і повільно відпускайте її назад. Зробіть так стільки разів, скільки можете. Робіть вдих у той момент, коли руки розпрямлені, і видих - коли руки рухаються вниз.

Не прогинайтеся занадто сильно назад в попереку, інакше ви включите в роботу м'язи-розгиначі спини, і зменшите навантаження на цільові м'язи. При такому виконанні ви навряд чи отримаєте широку спину. Якщо ж ви дотримуєте правильну техніку, не збільшуйте нерозумно робочі ваги в гонитві за результатами. При правильній техніці виконавці і нормальній вазі ефект не змусить себе довго чекати: ви станете сильніші, і ваша спина придбає красиву "трикутну" форму.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації