СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТяга блоку за голову

 

Вправа тяга блоку за голову сидячи дуже схоже на тягу блоку до грудей, з різницею лише, що виконувати її важче. Вона задіює не лише найширші м'язи спини, але і задні пучки дельтовидних м'язів, трапецієвидні м'язи, і більшою мірою біцепси. Сама ця вправа є ізолюючою, і спрямована в першу чергу на надання форми спині. При регулярних заняттях вона допоможе створити спину характерної V -подібної форми. Використовуйте його в комплексі з іншиии базовими вправами, наприклад, тягою Т-штанги в нахилі, або тягою гантелі до поясу. Так ви набагато якісніше і сильніше пропрацюєте усі м'язи своєї спини.


тяга блоку за голову сидячиДля виконання цієї вправи потрібний звичайний блоковий тросовий тренажер.
Техніка виконання тяги блоку за голову сидячи


Виставіть на тренажері необхідний вам вантаж, зафіксуйте опору для колін на такій висоті, як вам необхідно. Стоячи, візьміться двома руками за рукоятку троса, потім опускайтесь на сидіння. Не використовуйте занадто широкого хвата, оскільки в цій вправі він дуже незручний. Використовуйте такий хват, щоб в нижній точці передпліччя було перпендикулярне рукоятці.

Зробіть вдих, і починайте тягнути рукоятку вниз, за голову, причому зверніть увагу на те, щоб руки рухалися в площині тіла, а лікті не відхилялися назад. Спина має бути прогнута в попереку для створення максимальної напруги, голова трохи нахилена вперед. Тягніть рукоятку до тих пір, поки не відчуєте, що вона торкнулася потилиці. Потім затримайтеся в такому положенні на дві-три секунди, зробіть видих, і розгинайте руки з рукояткою до тих пір, поки не повернетеся у вихідне положення. Зробіть декілька таких повторень.

Під час негативної фази вправи не кидайте рукоятку, розгинайте руки повільно, відчуваючи опір тренажера. Це зробить тягу блоку ефективнішою.
Вправа виконується досить легко, вона травмобезпечна, і цілком підходить як для початківців, так і для досвідчених спортсменів. В цілому це хороша ізолююча вправа, якою не варто нехтувати при роботі над м'язами спини.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації