СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕШраги з гантелями


Підйом плечей з гантелями по техніці виконання і ефекту, що робиться,похоже на шрагі з штангою, власне, ці дві вправи практично невідмінні одна від одної, і спрямовані на розвиток трапецієвидного м'яза. Їх відмінність в тому, що шрагі з гантелями виконати легше, оскільки ваги в цій вправі зазвичай виставляються менші - як це не парадоксально, дві гантелі, які в сумі важать стільки ж, скільки і штанга, утримати в руках складніше.

шрагі з гантелями

Вам знадобляться дві гантелі або дві гирі потрібної вам ваги. Гантелі можна використовувати, як розбірні, так і литі. Обов'язково одягніть атлетичний пояс, інакше можна травмувати поперек. За бажанням закріпіть пальці рук на грифах гантелей за допомогою кистьових ременів.


Техніка виконання шраги з гантелями


Початкове положення - стоячи, ноги розтавте трохи вужче за плечі. Нагніться, і міцно обхопіть гриф кожної гантелі пальцями, потім, утримуючи спину у випрямленому положенні, підніміть їх до верхньої третини стегна. Ви можете тримати гантелі, як перед собою, так і з боків, як вам буде зручніше - це не впливає на результат. Тепер тягніть руки з гантелями вгору і трохи назад, стежачи за тим, щоб вони не згиналися в ліктях. Виконуйте тягу за рахунок сили одного тільки трапецієвидного м'яза, якщо відчуваєте, що не можете зробити вправу правильно і технічно, візьміть легші гантелі - ця вага вам занадто велика. Опускайте вагу повільно, спокійно. В цілому, техніка вправи нагадує при шрагах зі штангою.

Виконайте вправу 8-12 разів в 3-4 підходах, особливу увагу зверніть на техніку виконання, а не на вагу, що піднімаєте. Старайтеся, щоб у верхній точці руху ви відчували максимальне скорочення трапецієвидних м'язів.
Якщо ви працюєте над збільшенням маси верху своєї спини - шраги з штангою і з гантелями стануть самим кращим варіантом зробити це швидко і якісно. Існує безліч тренажерів, які імітують роботу з вільними вагами; тренувати верх спини можна і на нижньому блоці, але не купуйтеся на це, ніщо не навантажить ваші м'язи краще за штангу і гантелі. З часом вага снарядів в цій вправі стане просто дуже великою, а трапецієвидні м'язи - величезними, чого не дасть вам ніякий тренажер.
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації