СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо краще GHRP 2 і GHRP 6


Багатьох початківців бодібілдерів, які прагнуть підсилити секрецію власного гормону росту, і, за короткий проміжок часу збільшити силові показники і стимулювати ріст м'язів,

, що застосовуються в практиці бодібілдингу для набору м'язової маси і збільшення сили. Будучи елементами управління секреції соматотропіну, вони в прямому сенсі слова змушують організм спортсмена рости і збільшуватися в розмірах.

GHRP 6 є пептидним препаратом першого покоління. Збільшуючи вироблення власного гормону росту в 3-5 раз, він одночасно впливає на грелінові рецептори, і вивільнення греліну, тим самим істотно підвищуючи апетит. Це відмінний варіант для тих, хто бажає набрати масу.

GHRP 2 по своїй структурі й властивостям схожий з Гексареліном. Однак, на відміну від нього, він не викликає сильного почуття голоду, і може бути використаний при позбавленні від зайвої ваги. Разом з тим даний препарат сприяє підвищенню рівня кортизолу (гормону стресу), призводить до зменшення печінкового катаболізму альдостерону, стимулюючи утворення набряків, а також підсилює вироблення пролактину. Однозначно відповісти, що краще: GHRP 2 чи GHRP 6, досить складно, так як обидва пептиди досить ефективні, і їх застосування дає надійні результати.

Якщо ви бажаєте при мінімумі побічних ефектів отримати середній викид власного гормону росту, вибирайте Гексарелін. Якщо ж Вас не лякає жорстке відчуття голоду, і Ви не боїтеся «зібрати» води – тоді оптимальним рішенням буде Соматокрінін. Зрозуміло, все це досить відносно й індивідуально, а більш конкретну і повну рекомендацію може дати тільки тренер чи спортивний лікар, з урахуванням об'єктивних даних і кінцевої мети бодібілдера.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації