СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕACE 031


Пептид ACE 031 є новітнім засобом групи блокаторів міостатіна. Дізнайтеся прo властивості та переваги пептиду, його застосування в бодібілдингу та дозування. Пептид ACE 031 завдяки своїй хімічній структурі сприяє блокування міостатіна, що сприяє підвищенню показників сили і прискорює приріст маси м'язових тканин. Клінічні випробування нового пептиду ще тривають, але вже зараз можна з упевненістю говорити про його високу ефективність.


Позитивні якості пептиду ACE 031


пептид ace 031

Вже було проведено велику кількість клінічних випробувань препарату, і на основі цих результатів можна робити певні висновки. Точно доведено, що пептид ACE 031 відмінно переноситься організмом і абсолютно безпечний в зазначених дозах. Побічні ефекти не були помічені і можуть бути викликані лише індивідуальними особливостями організму. Препарат відмінно стимулює м'язовий ріст. Так в ході випробувань пептиду, при вживанні 1 мікрограма на кожен кілограм ваги тіла атлета, випробовувані змогли збільшити масу м'язів більш ніж на п'ять відсотків. Також було відзначено і зміцнювальний вплив ACE 031 на кісткові тканини.


Ефекти пептиду ACE 031


Серед численних ефектів препарату слід відзначити основні:

  • починає працювати відразу після введення в організм;
  • підвищує показники сили атлета;
  • збільшує працездатність;
  • прискорює набір м'язової маси;
  • володіє хорошим жироспалюючим ефектом;
  • набрана маса буде позбавлена жирів і рідини.

Побічні ефекти ACE 031:

  • реакції в місці ін'єкції;
  • мігрені;
  • біль у голові;
  • носова кровотеча.

Варто відзначити, що побічні ефекти найчастіше спостерігаються при перевищенні доз.


Умови зберігання:


Зберігати у холодильнику при температурі 2-8 C.


Застосування пептиду ACE 031 і його дозування

Використання препарату не викликає труднощів. Слід зазначити, що атлет повинен знати, як правильно розвести пептид перед застосуванням. Для цих цілей можуть бути використані ін'єкційна стерильна або бактерицидна вода, a також розчин натрію і хлориду, більше відомого під назвою фізіологічний розчин. Тривалість курсу ACE 031 становить десять днів, після чого необхідна пауза аналогічної тривалості. Оптимальним дозуванням є від 1 до 3 мікрограма на кожен кілограм ваги тіла спортсмена. Приймати пептид слід один раз протягом доби і краще зранку відразу після пробудження або ввечері перед сном. Починати слід з мінімальної дози, щоб визначити реакцію організму на препарат. Необхідно відзначити, що навіть мінімальні дози сприяють зростанню маси. Перевищувати рекомендовані дози не можна.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації