СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕFollisatin 344


Хоча Фоллістатін-344 і з'явився на ринку зовсім недавно, він вже отримав досить широку популярність y бодібілдерів. Цей препарат є пептидом, що забезпечує блокування міостатіна в організмі. До однієї з функцій міостатіна (фактору диференціації зростання) відноситься зупинка на певному етапі росту клітин м'язової тканини. Таким чином Follistatin-344 реально допомагає вивільнити гіпертрофію м'язових волокон.


Що таке Фоллістатін-344 | Follistatin-344


пептид Follisatin 344

Фоллістатін-344 являє собою штучно синтезований препарат – повний аналог власного активіну - зв'язуючого протеїну людини. Завдяки його впливу відбувається пригнічення ФСГ – фолікул-стимулюючого гормону. Атлети, що використовують фоллістатін відзначають позитивну динаміку в силових показниках і в наборі маси м'язів.

Власний фоллістатін організму з віком починає продукуватися в менших кількостях, призводячи до накопичення жирових тканин. Завдяки прийому препарату Фоллістатін-344 курсом, можна не тільки позбутися від таких небажаних «накопичень», але і значно омолодити клітини всього організму.


Ефекти Фоллістатіна-344


Прийом атлетами Фоллістатіна-344 курсами, дозволяє їм досягти наступних цілей:

  • набрати м'язову масу;
  • поліпшити силові показники;
  • провести «сушку» тіла і зменшити жирову тканину;
  • підвищити витривалість організму;
  • позбутися від м'язової дистрофії тканин.

Позитивні якості Follistatin-344


Як наведено вище, міостатін, що виробляється в організмі, є природним гальмом набору м'язової маси. При цьому з віком його вироблення в організмі тільки збільшується, приводячи до пухкості м'язових тканин і переважанню жирових відкладень, навіть y людей, якізаймаються спортом. Саме завдяки міостатіну після скасування тренувань спостерігається погіршення форми тіла.

Блокування міостатіна є основною, важливою для атлетів, дією, яку спричиня Фоллістатін-344. Завдяки йому є реальна можливість збільшити суху м'язову масу практично на 9 кг за один місяць.


Kypc Follistatin-344

Введення препарату проводиться внутрішньом'язово або підшкірно. Найбільш ефективним вважається десятиденний курс прийому Фоллістатіна-344. Після закінчення курсу слід зробити перерву, яка дорівнює 30 дням. Далі знову курс на 10 днів.

За даними динаміки зростання сухий м'язової маси, тренер може прийняти рішення про зменшення перерви до 7 днів. Фоллістатін-344 не виявляється на допінг-контролі, але призводить до швидкого підвищення силових даних у атлетів.


Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації