СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди GHRP 2 і GHRP 6


GHRP 2 і GHRP 6 – це синтетичні пептидні препарати, що знайшли своє широке застосування в індустрії бодібілдингу. Стимулюючи вироблення природного гормону росту, вони сприяють збільшенню м'язової маси, зміцнюють кісткову тканину і підсилюють імунні сили організму.


Різниця між GHRP 2 і 6


ГХРП 2 і ГХРП 6 – це олігопептиди, що вивільняють гормон росту.

Релізінг пептид GHRP 6 (Гексарелін) - відносно новий, сильнодіючий біологічний стимулятор, який впливає на збільшене вивільнення гормону росту кожної окремою соматотропною клітиною.

GHRP 2 був отриманий з Гексареліну шляхом заміни двох з шести наявних амінокислот. Володіючи малою молекулярною масою, даний продукт на сьогоднішній день є самим потужним бустером з усіх нині існуючих. Він виявляє менш виражений вплив на секрецію пролактину і кортизолу, збільшує швидкість росту сухої м'язової маси, знижує кількість жирової тканини і рівень холестерину, підсилює рельєфність тіла, надає ефект омолодження.

Пептиди GHRP 2 і GHRP 6 відносяться до однієї і тієї же групи, і, як наслідок, у разі вивільнення гормону росту мають ідентичний вплив на гіпофіз. Єдиною відмінністю першого є його здатність активувати специфічні грелінові рецептори, тим самим істотно підвищуючи апетит. Тому GHRP 2 рекомендується застосовувати тим важкоатлетам, які працюють на набір маси тіла. Що стосується сушіння м'язів, то в даній ситуації релізінг пептидний гормон росту GHRP 6 є більш оптимальним рішенням.


Доцільність спільного застосування GHRP 2 і GHRP 6


Відгуки про GHRP 2 і GHRP 6, володіють практично однаковим ефектом, в основному позитивні. Це абсолютно легальні препарати, які при правильному дозуванні практично не викликають побічних ефектів. Однак професіонали не рекомендують їх використовувати в комплексі, так як це може привести до наступних порушень:

посилення секреції кортизолу та пролактину;
перенасичення рецепторів і тимчасової втрати їх чутливості до продукту.

Тому розумніше буде зупинити свій вибір на одному з пептидних препаратів і застосовувати в рекомендованій дозі.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації