СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОдяг та взуття для зимового бігу-тонкощі вибору


Зима – прекрасна пора року: пухнастий сніг прикрашає місто, горять новорічні вогні... На жаль, у цієї краси є зворотна сторона.

Всім нам доводиться рахуватися з низькими температурами.

Як краще одягнутися для пробіжки по холодній і слизькій вулиці?


Екіпірування для зимового бігу


одяг та взуття для зимового бігу-тонкощі вибору

Про загальні правила зимового бігу читайте в окремій статті, тут же ми зосередимося саме на особливості підбору одягу і взуття.

Задачка представляється досить складною: з одного боку, застрахуватися від застуди, з іншого - підшукати легкий, що не обмежує руху костюм.

Кращий вихід-купити спеціальний комплект для занять спортом в холодну пору року.


Найбільш схожий одяг для занять бігом


Перш за все, одяг для пробіжок по морозцю повинен бути теплішим, ніж стандартний спортивний костюм. Зазвичай куртки і штани подібного призначення мають спеціальну гріючу підкладку.

Взимку дні дуже короткі; через роботу і домашні клопоти ви іноді будете відкладати фізнагрузку аж до настання сутінків. Добре, якщо обраний костюм буде мати дві сторони – темну і світлу, що відбиває світло фар.

Щоб ви могли спокійно бігати по узбіччях доріг, не побоюючись неуважних водіїв, на тканині повинні бути відображаючі нашивки. Їх можна купити окремо і пришити самостійно.

Немає грошей на шикарні брендові речі? Підберіть альтернативу в звичайному магазині одягу-вільну демісезонну вітровку, утеплені спортивні штани.

Бажано, щоб на одязі не було грубих швів - в іншому випадку вона буде неприємна для шкіри.


Ідеальні зимові кросівки


Особливу увагу приділіть взуттю.


Ось тут краще не економити. Купіть саме такі кросівки, які призначені для бігу. Тільки вони забезпечать амортизацію і дозволять в належній мірі знизити ударне навантаження на опорно-руховий апарат (докладніше про шкоду компресійних навантажень, які неминучі при бігу).

Бережіть хребет і суглоби ніг!


Гарне взуття для бігу:


  • не промокає;
  • не ковзає;
  • не має зайвих отворів;
  • відрізняється гнучкою підошвою.

Приміряючи кросівки в магазині, надягайте їх на теплий носок. Якщо розмір буде хоча б трохи замалий, придбання виявиться марним.


Не забуваємо про шапку!

Збираючись на пробіжку, багато нехтують шапками, вважаючи, що впору обмежитися звичним капюшоном.

Це дуже поширена помилка, чревата масою різних захворювань. Уникнути сумних наслідків легко-придбайте саму що є звичайну спортивну шапочку.

Завдяки їй ви не замерзнете і не будете постійно відволікатися, щоб поправити капюшон.

Шапка вже точно не буде обмежувати ваші рухи.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації