СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКетотифен


Кетотифен – це біологічна добавка з розряду спортивного харчування. Призначається після курсу терапії САРМов, стероїдів і прогормонів метою зменшення побічних ефектів, які можуть проявитися. Приймається виключно в комплексі з Кленбутеролом в бодібілдингу і під час "сушки". Не відноситься до групи анабіотичних стероїдів, відповідно – не є забороненим засобом, надає менш ефективний вплив. Кетотифен рекомендується в якості допоміжної добавки через посилення ефекту Кленбутеролу на організм.

Препарат є новим: Ecopharm, як провідний виробник у сфері спортивної фармакології, вийшов на ринок на початку 2018 року. Незважаючи на це, виробництво Кетотифену вже налагоджено в таких країнах, як Росія і Китай. Компанія має досвід роботи з дилерами в країнах СНД, а сам препарат вже встиг отримати позитивні відгуки від експертів і споживачів.


Кетотифен

Ефект від прийому кетотифену


Цінність кетотифену полягає в придушенні процесу регуляції бета - і адрено-рецепторів. Його дія активується при прийомі Кленбутеролу: цей препарат зменшує чутливість рецепторів, впливає на інгібування виробництва гістаміну та інших медіаторів з клітин, а також блокує вихід з кальцієвих каналів.


Ефект від прийому кетотифену виражений в наступних змінах:


 • прискорення процесу метаболізму;
 • перешкода спалювання м'язів під час тренувань;
 • позитивний вплив на схуднення;
 • зниження апетиту, можливість дотримання дієти.
 • підвищення витривалості і силових показників;
 • поліпшення настрою, усунення проблем зі сном.

Поза спортивною фармакологією Кетотифен використовується з метою лікування алергії, сінної лихоманки, кон'юнктивіту, кропив'янки та інших захворювань. Препарат відомий своєю протиалергічною і антигістамінною дією. Він надає активний пригнічуючий ефект на ЦНС. Мінімізується ймовірність розвитку патологій дихальних шляхів шляхом активації тромбоцитів, а також впливу на ряд алергенів.


Курс прийому препарату Кетотифену


Кетотифен реалізується у вигляді таблеток масою 0,35 мг, фасується в упаковку по 100 штук. Таблетки мають білий колір і двоопуклу форму. Активний компонент – кетотифену фумарат. Комплекс додаткових речовин включає: кристалічну целюлозу, магнію стеарат, лактозу моногідрат і т. д.

Кетотифен фумарат повністю всмоктується організмом – рівень біологічної доступності становить 50%. Зв'язка з білками плазми відбувається на 75%. Процес метаболізму відбувається в печінці, метаболіт не є активним. Речовина виводиться з організму людини через 48 годин.

Вводити курс Кетотифену необхідно на 3 тижні після прийому Кленбутеролу. Разова доза не повинна перевищувати 1 мг. Через добу її збільшують до 2 мг – це правило діє для важких атлетів. Деякі спортсмени продовжують приймати разову дозу, для цього потрібна консультація фахівця. Цикл прийому препарату становить від 30 до 35 діб. Вживати його можна особам жіночої та чоловічої статі. Для досягнення результату лікування слід поєднувати з тренуваннями і корекцією харчування.


Побічний ефект кетотифену


Побічні ефекти можуть бути виражені такими порушеннями:


 • незначний седативний ефект;
 • втома, уповільнення швидкості реакції;
 • запаморочення, біль в скронях;
 • сухість у роті, нудота, позиви до блювоти;
 • прояв шкірної алергії.

Щоб уникнути порушення роботи організму, утриматися від прийому Кетотифену необхідно при таких протипоказаннях: епілепсія, недостатність нирок або печінки, ознаки тромбоцитопенії. Препарат не можна приймати при вагітності і в період лактації, а також дітям до 3 років. Його не призначають особам, чия професія пов'язана з керуванням транспортними засобами, іншими небезпечними механізмами. Приймати таблетки слід строго по інструкції, до виходу терміну придатності.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації