СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕФармакологія і енергія


Сьогодні мова піде про фармакологію і енергію, наскільки вони звязані між собою. Енергія, вивільняється при розпаді органічних речовин, не відразу використовується клітиною, а запасається нею у вигляді високоенергетичних сполук, як правило, у вигляді аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ). Рівень наповнення організму енергією постійно зазнає сильні коливання. Ці коливання відбуваються як протягом доби, так і протягом тижня, місяця, сезону, року.

фармакологія і енергія

Прийняття їжі спочатку призводить до зменшення рівня життєвої енергії, але після її освоєння організмом рівень життєвої енергії не тільки відновлюється, а й підвищується. Голодування, фізичні, розумові та психічні навантаження, хворобливі стани знижують рівень життєвої енергії в організмі. За рахунок відпочинку, харчування і фізіотерапевтичних процедур організм людини відновлює середній рівень життєвої енергії, і ми це відчуваємо на своєму самопочутті.

Сам по собі прийом фармакології вже передбачає збільшення обсягу роботи в тренажерному залі, а також включення у свій раціон додаткових прийомів їжі. Деякі люди часто закривають на це очі і отримують від прийому фармакології рівним рахунком нічого. Всім атлетам, які займаються з фармакологічною підтримкою, знайоме почуття, коли навіть після гарного обіду абсолютно немає сил щось робити, часом навіть ходити важко. Відчувається настільки сильна втома, що просто хочеться спати. Пояснити це можна тим, що безліч енергії організм витрачає на анаболічні процеси.

Регенерація кісткової, м'язової тканини – це дуже енергозатратний процес. Відповідно, для того, щоб організм мав вдосталь енергії, цю енергію потрібно отримати з їжі. Стандартних прийомів їжі, якими ви обходилися до прийому фармакологічних препаратів просто не вистачить, відповідно, обсяг їжі потрібно збільшувати і дивитися на реакцію організму. Все залежить від ваших дозувань препаратів. Якщо використовувати дуже багато синтетичного тестостерону, то може розвинутися сильний енергодефіцит, який ви не зможете заповнити, навіть величезними обсягами їжі.

Тестостерон буде просто перепалювати ваш організм. Про який набір м'язової маси може йти тоді мова, якщо ваш організм постійно перебувати в енергодефіциті? Із-за цього у вас постійно буде поганий настрій і відсутність бажання йти в зал на тренування. При енергодефіциті не допоможуть енергетики і кофеїн, так ви просто будете гвалтувати свою центральну нервову систему.

Тільки рясне і якісне харчування буде забезпечувати ваш організм необхідною кількістю енергії. Завжди прислухайтеся до свого організму і чітко підживлюйте його в ті моменти, коли це дійсно потрібно. Якщо ж у вас і так виходить просто величезна кількість прийомів їжі, яка перевантажує вам ШКТ (шлунково кишковий тракт), спробуйте просто банально знизити дозування фармакологічних препаратів.

З вуглеводів не варто їсти тільки складні, вважаючи, що прості вуглеводи вам зашкодять. Бувають моменти, коли навпаки прості вуглеводи допомагають організму акумулювати енергію. Раціональніше буде споживати як складні, так і прості вуглеводи, так обсяги їжі будуть менші і, відповідно, навантаження на ШКТ істотно знизиться. Головне навчитися відчувати енергетичну наповненість організму і правильно спрямовувати свою енергію на виконання тих чи інших завдань.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації