СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк терміново схуднути на 10 кг за тиждень


На жаль, зайві кілограми набираються непомітно і дуже швидко, а щоб позбавитися від них потрібно як слід постаратися. Як терміново схуднути на 10 кг за тиждень і при цьому не нашкодити власному організму?


Методики швидкого схуднення


Як терміново схуднути на 10 кг за тиждень

Щоб скинути надлишкову вагу досить швидко, застосовуються різні методи і способи.

  • Жорстка водна дієта.
  • Виснажливі фізичні навантаження.
  • Голодування.

Всі перераховані заходи є дуже небезпечними для здоров'я і приносять лише тимчасовий результат. Зневоднення організму, навантаження на серце, голод можуть призвести до різних хронічних захворювань. До того ж, кілограми повертаються, як тільки людина починає жити в звичному для неї режимі.


Чи є безпечні методи швидкого скидання ваги


Якщо час обмежений, і позбавитися від зайвої ваги необхідно як можна швидше, треба використовувати комплексний підхід. Сюди входить і раціональне дієтичне харчування, заняття спортом, застосування різних жироспалювачів.

Відмова від мучного і жирного, заміна таких продуктів на низькокалорійні продукти один з етапів успішної боротьби із зайвими кілограмами. Немає сенсу потіти на тренуваннях, а після приходити додому і спустошувати весь вміст холодильника. Така непослідовність не принесе довгоочікуваного ефекту.

Комплекс фізичних вправ, підібраних індивідуально фітнес-інструктором або тренером повинен підкріплюватися відповідним харчуванням. Під час інтенсивних фізичних навантажень, організм повинен отримувати всі необхідні мінерали і вітаміни для нормальної роботи. Обов'язково має бути присутнім у раціоні м'ясо, але не жирна смажена свинина, а дієтична відварна курка. Картоплю можна замінити рисом і гречкою, а жирну домашню сметани – знежиреним сиром і кефіром.

Щоб допомогти своєму тілу в максимально короткі терміни придбати бажані форми слід також підключити помічників.

Безліч людей застосовують різні засоби для зниження ваги, і діляться своїм досвідом, як терміново схуднути на 10 кг за тиждень. Прекрасними помічниками у цій проблемі зарекомендували себе жироспалювачі і біологічно активні добавки.

По-перше, вони виготовлені тільки з натуральних компонентів і не мають практично ніяких побічних дій.

По-друге, такі препарати мають тільки позитивні відгуки покупців.
По-третє, вартість такого жироспалювача досить не висока і це не відбивається на його якості.
Фахівці рекомендують приймати такі препарати, поєднуючи їх з фізичними вправами, і це дозволяє прибрати зайві кілограми в дуже короткі терміни. Процес обміну речовин в організмі значно прискорюється і зайві калорії не затримуються в організмі.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації