СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути за тиждень на 10 кг


Часто людині хочеться досягти всього і відразу. Коли чекає тривале очікування, її мотивація поступово згасає. Так само йдуть справи з дієтами і зниженням ваги. Коли результат видний не відразу, люди відмовляються виснажувати себе голодовками.

У зв'язку з цим, питання – як схуднути за два тижні на 10 кг, є як ніколи актуальним. Півмісяця – не такий вже тривалий термін, щоб не спробувати. Є кілька методик, здатних вплинути на зайву вагу. Але у всіх них є загальні ознаки та фактори.


Яка ціна?


як схуднути за тиждень на 10 кг

Перед тим, як схуднути за два тижні на 10 кг, необхідно вибрати спосіб, за допомогою якого ви будете досягати цього результату. Є кілька варіантів:


Вживання одного єдиного «чудо-продукту». Зазвичай це гречка, бобові або куряче м'ясо. Такі монодієти по-різному впливають на людей. Деякі задоволені, оскільки 2 тижні будуть їсти улюблену їжу, іншим важко психологічно налаштуватися;

Різке обмеження надходження енергії. У цьому випадку задіюється голодування, практикуються розвантажувальні дні і т. д. Вплив на організм – виснажливий, тому йому доводиться використовувати власні ресурси;

Використання хімічних процесів. Тоді вживаються в їжу білкові продукти, що прискорюють метаболізм.

Щоб дійсно за 14 днів позбутися від 10 кг, необхідні фізичні навантаження. Достатньо 20-30 хвилин активних занять щодня, щоб досягти результату. Безумовно, збільшена кількість тренувань та часу, що витрачається на них, позитивно позначаться на позбавленні від ваги.


Фактори схуднення


Організм влаштований так, що при різкій втраті ваги, він починає активно поповнювати запаси. Це своєрідна захисна реакція. Тому перед тим, як схуднути за два тижні на 10 кг, потрібно налаштуватися морально, і врахувати важливі фактори:


Вранці організм використовує власні ресурси, ввечері їх поповнює. Тому тільки після прокидання можна влаштувати собі бенкет. Ближче до ночі слід або взагалі відмовитися від їжі, або їсти фрукти/овочі, бажано сирі і свіжі.

Навесні позбавитися від зайвої ваги простіше, так як восени людина робить запаси, необхідні йому для зігрівання в холодний сезон.

На початку менструального циклу організм легше позбувається запасів, потім він налаштовується на вагітність, збільшуючи власні резерви.

Як не дивно, настрій здатний вплинути на процес схуднення. При позитивних емоціях людині легше позбавлятися від зайвих кілограмів. А негатив і стрес, навпаки, сприяє більш активному прояву почуття голоду.


Прискорити метаболізм


Говорячи про те, як схуднути за два тижні на 10 кг, слід звернути увагу нажироспалювачі. Такі засоби, як Diablos ECA Fire або Diablos Hyperburn V-10 прискорюють метаболізм. Організм починає витрачати більше енергії, ніж отримує її в процесі харчування.

Звичайний курс становить 30 днів. Протягом цього періоду відзначаються різні показники схуднення. Вони залежать від багатьох факторів, включаючи вік, нормальну вагу чи додержання вказівок дієтолога. Однозначно можна сказати тільки те, що ефективність дії жироспалювачів неодноразово підтверджена. Тисячі задоволених жінок повернулися до своєї красивої і підтягнутої фігури з їх допомогою.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації