СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПоради для більш швидкого обміну речовин


Легко досягти стрункого тіла, якщо ваш організм здатний спалювати жир швидко. На жаль, не всі з нас є обдарованими швидкою швидкістю метаболізму. Гірше того, наша швидкість обміну речовин сповільнюється з віком! Доброю новиною є те, що ви можете досягнути стрункої фігури, дотримуючись кількох дієтичних звичок щодня. Ось кілька способів без пігулок і дорогих добавок прискорити обмін речовин.


Пити багато води


Правильне зволоження є важливою частиною збалансованої дієти. І вода науково доведено, здатна підвищити швидкість метаболізму. Дослідження, проведене вченими з Університету штату Юта виявили, що випиваючи 8 склянок води щодня буде сприяти підвищеній швидкості обміну речовин. Учасники були підключені до машин, які контролюють рівень цукру в крові, концентрацію сечі, і швидкість обміну речовин. Дослідники виявили, що група учасників, які пили більше води (близько від 8 до 12 склянок води в день) мали більшу швидкість метаболізму.


Пити чай


Якщо ви хочете трохи різноманітності (або підвищення гідратації навіть більше), пийте чай! Чай повний антиоксидантами, які захищають організм від ушкодження вільними радикалами. Вільні радикали, що завдають шкоди організму і призводять до розвитку хронічних захворювань, включаючи діабет і ожиріння. Чай також підвищує енергію і стимулює спалювання жиру! У проведених дослідженнях було встановлено, що улун і зелений чай краще інших сортів чаю підвищують швидкість метаболізму.


Міні-харчування


Замість того, щоб приймати три великих прийому їжі кожен день, краще розбити їх на кілька міні-прийомів. Вживаючи в їжу невеликі порції ви будете уникати переїдання, ваша їжа буде рівномірно розподілена протягом всього дня. Невеликі порції насичують організм, не викликаючи великого сплеску рівня цукру в крові. Цей метод захищає тіло від режиму голодування. Режим голодування змушує організм накопичувати жир, а не витрачати його. Тому такий метод зовсім марний, якщо ви хочете мати струнку спортивну фігуру. Рівномірний розподіл їжі протягом дня буде тримати голод в узді спалювання жиру залишається ефективним.


Споживання здорових жирів


Всупереч поширеному уявленню, не всі жири шкідливі для здоров'я. Омега-3 жирні кислоти допомагають зберегти мозок і серцево-судинну систему здоровою. Цей позитивний жир допомагає в розвитку і захищає від окисного стресу. Ще краще, омега-3 жирні кислоти збільшують спалювання ферментів жиру в організмі. Це допомагає організму спалювати надлишки жиру, еквівалентну 400 додаткових калорій!


Органічні продукти


Продукти і м'ясо, вирощені з використанням токсичних сполук змінюють швидкість метаболізму організму. Ці продукти містять антибіотики і гормони, які руйнують імунну систему і рівні гормонів в організмі. Наступного разу, коли ви йдете в супермаркет, вибирайте натуральні продукти. Органічні продукти вільні від сполук, які можуть завдати шкоди організму. Ці продукти вирощуються без використання гербіцидів, пестицидів, антибіотиків і гормонів, які в кінцевому підсумку осідають в організмі. Ще краще, натуральні продукти прискорять швидкість вашого метаболізму!


Регулярні фізичні навантаження


Коли справа доходить до спалювання жиру, нічого не працює так само ефективно, як регулярні фізичні вправи. Так що зробіть вправи щоденною звичкою. Працюйте, принаймні, 45 хвилин кожен день, щоб тримати тіло у формі! За даними Національної служби охорони здоров'я, ті, хто тренуються мають більш високий відсоток м'язів в організмі в порівнянні з жиром, ніж ті, хто не тренуються взагалі. Більше м'язів означають більш ефективне спалювання жиру. Як? Навіть в стані спокою м'язи спалюють додаткові калорії для підтримання маси. На кожні пів кілограма м'язів організм витрачає додатково близько 50 калорій.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації