СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПобічні ефекти пептиду GHRP 6


GHRP 6, стимулює вироблення власного гормону росту, вважається самим потужним, і, в той же час, самим безпечним пептидом, що застосовується в спортивній фармакології. Однак, як і будь-який інший синтетичний препарат, він здатний спровокувати розвиток негативних реакцій. Побічні ефекти GHRP 6, як правило, є наслідком перевищення допустимих доз і, після припинення використання продукту практично відразу зникають.


Небажані дії GHRP 6

  • Незначне збільшення секреції пролактину і кортизолу;
  • Скорочення (подовження) фази повільного сну;
  • Втрата чутливості рецепторів соматотропної клітини (наслідок надмірної її стимуляції);
  • Підвищення апетиту за рахунок секреції греліну;
  • Пептидна псевдоглікемія (запаморочення, слабкість, легкий тремор кінцівок, відчуття голоду і аритмія на фоні нормального рівня глюкози в крові);
  • Затримка рідини в організмі;
  • Тунельний синдром (болі в області зап'ястя);
  • Гіперемія і печіння в області введення препарату.

Позитивні побічні ефекти GHRP 6


Слід зазначити, що позитивні побічні ефекти GHRP 6 в практиці бодібілдингу зустрічаються набагато частіше, ніж негативні. До них відносять здатність швидко відновлюватися після фізичних навантажень, прискорення обміну речовин, підвищення апетиту (необхідна умова при наборі сухої м'язової маси), підтяжку шкіри і омолодження організму, посилення імунітету, зниження рівня холестерину в крові, підвищення витривалості й збільшення м'язової сили.

У тому випадку, якщо в реальності GHRP 6 не працює, це говорить про те, що даний препарат, найімовірніше, є підробкою. Щоб не попастися на вудку шахраїв і уникнути придбання контрафактоного товару, довіряйте тільки перевіреним постачальникам, що реалізують високоякісну оригінальну продукцію.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації