СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди в бодібілдингу


Іпаморелін (Ipamorelin) – це синтетичний пептидний гормон нового покоління, що чинить виражену стимулюючу дію на продукцію власного соматотропіну. Навіть при підвищеному дозуванні даний препарат, на відміну від його аналогів, практично не викликає різко виражених побічних ефектів. Однак, як і будь-який інший сучасне фармацевтичний засіб, стимулятор гормону росту має певні протипоказання, а також, в окремих випадках, здатний викликати розвиток небажаних наслідків.


Можливі побічні дії і протипоказання Іпамореліну


У спортсменів побічні ефекти від Іпамореліну спостерігаються дуже рідко, і, як правило, не стосуються стимуляції вироблення гормону росту. Будучи селективним продуктом, що даний препарат має прямий вплив безпосередньо на соматотропні клітини, ніяк не впливаючи на біологічні одиниці, що продукують пролактин. Також слід зазначити, що він не викликає різких нападів голоду. Однак при істотному перевищенні рекомендованої добової дози релізінг пептид здатний спровокувати розвиток наступних побічних ефектів:


  • набряклість (затримка рідини організмом);
  • втрата чутливості рецепторів соматотропних клітин-мішеней;
  • сонливість після ін'єкцій;
  • незначні головні болі;
  • відчуття поколювання в пальцях;
  • зміна рН слини.

До позитивним побічних ефектів Іпамореліну можна віднести його здатність розгладжувати дрібні зморшки, продовжувати фазу повільного сну, пом'якшувати підвищену дратівливість і нервозність, що є наслідком жорсткої дієти, зміцнювати імунітет.

В ході численних досліджень було встановлено, що при курсовому застосуванні побічні ефекти від Ipamorelin є результатом його неправильного використання або придбання недоброякісної продукції. Саме тому купувати пептиди слід у перевірених виробників і постачальників.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації