СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕLIPO-FIRE


LIPO-FIRE - SP LABORATORIES

LIPO-FIRE - SP LABORATORIES даний препарат складається з двох сильних і ефективних жироспалювачів: кленбутерол і йохімбін. Це поєднання дає можливість прибрати зайву вагу саме в проблемних зонах організму як спортсменів так і людей не займаючих спортом. Його можна застосовувати чоловікам і жінкам, він не несе сильних негативних наслідків, а ефект залишається надовго. Звичайно ж прийом ліпо повинен поєднуватися з правильним харчуванням і кардіо тренуваннями, але якщо у вас немає на це часу, ефект все одно буде хорошим. У бодібілдингу його застосовують перед змаганнями для кращого рельєфу і зниження відсотка жиру до найнижчого. LIPO-FIRE дійсно робочий і безпечний продукт, який допоміг багатьом людям схуднути.

 

Як приймати LIPO-FIRE

 

Починати прийом потрібно з невеликих дозувань в районі 40мг на добу, кращий час для прийому це відразу після сну на порожній шлунок. Краще все ставити ін'єкції в проблемні місця. Подальше підвищення дозування препарату повинно здійснюватися під контролем лікарів і по самопочуттю займаючого. У дні тренувань можна використовувати дозування вищі, адже гормони вивільняють молекули жирової тканини, з якими успішно справляється LIPO-FIRE. Препарат також можуть приймати і жінки, правда дозування повинні бути набагато менші. Тривалість прийому ліпо складає не більше 3-4 тижнів, потім потрібен невеликий відпочинок.

Замовити LIPO-FIRE ви можете в інтернет магазині з доставкою по Україні.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації