СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренерів багато, а толку мало


У наш час все більше і більше розвивається індустрія фітнесу, відповідно, з'являється багато нових тренерів. Сьогодні ми з'ясуємо, чи варто тренуватися з тренером або краще все освоювати самому. Людина, яка вперше прийшла в зал, поняття не має, як і які вправи потрібно виконувати взагалі. Тут, звичайно ж, буде потрібен тренер для того, щоб провести інструктаж і розповісти про техніку безпеки в тренажерному залі, адже якщо не дотримуватися заходів обережності, то можна замість поліпшення здоров'я просто покалічити себе. Хоча б перший місяць занять бажано б займатися індивідуально з тренером, який покаже, як правильно виконувати вправи, а також поставить техніку виконання тої, чи іншої вправи.

тренерів багато, а толку мало

Люди, які вперше прийшли в зал і починають вийо…тись, дуже часто отримують різного роду травми, з якими їм доводиться потім жити все життя. Навіщо вам усе це? Адже ви прийшли в зал за здоров'ям. Залізо не прощає помилок, тому або ви серйозно займаєтеся, чи просто сидите вдома.

Дуже важливо на самому початку навчитися технічно правильно виконувати вправи – це найголовніше. Правильна техніка вбереже вас від травм, а також почуття тренованої м'язової групи наповнить вас, що позитивно позначиться на м'язовому рості. Насправді все дуже просто, вам потрібно лише прийти в зал і записатися на персональні тренування до тренера, але, як виявляється, і тут є підводні камені. Перш за все потрібно розуміти який перед вами стоїть тренер і чи є у нього відповідна освіта.

Людина, яка подивилася пару роликів в інтернеті, тут же готова писати програми тренувань і харчування – апріорі не може бути тренером. Друге, на що потрібно дивитися – це зовнішній вигляд самого тренера. Людина, яка навіть не може побудувати собі красиве і здорове тіло, на жаль, нічому доброму вас не навчить. Не завадило б ще поцікавитися, скільки цей чоловік сам займається і яка у нього клієнтська база. Завжди дивіться на те, як він розмовляє, а також, як веде діалог безпосередньо з вами.

Останнім часом робота тренера зводитися до того, що він просто дає комплекс вправ, а клієнт просто по колу, як біговий кінь, все це виконує. З таким підходом, нічого доброго не вийде. Якщо це персональний тренер, то він повинен чітко і грамотно підбирати програму тренувань саме для його підопічного, а також харчування та взагалі режим. Постійно моніторити тренування клієнта, попутно вносячи коригування. Але найголовніше – це результат, який клієнт буде бачити в дзеркалі. Якщо ви вже вирішили зайнятися тренерською діяльністю, то будьте ласкаві бути найкращими в даній сфері.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації