СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк же швидко накачати прес


Красивий і рівний живіт в епоху фаст фуду і швидкої їжі стає все більш рідкісним явищем, але все більш привабливим. Так, як же швидко накачати прес? Це напевно одна з груп м'язів, яку можна качати абсолютно скрізь, без будь-яких спеціальних пристосувань. Тому легко можна накачати прес в домашніх умовах. На це знадобитися не більше 15-20 хвилин в день.


Отже, що ж таке вправи на прес? Будь-який рух грудної клітини до тазу і навпаки буде вправою на прес. Є кілька найпоширеніших вправ на прес:


Згинання корпусу лежачи на спині


Згинання корпусу лежачи на спині

лежачи на спині ви піднімаєте лопатки і корпус вперед. Руки за головою ноги стопами на підлозі зігнуті в колінах. Даний вид вправ добре опрацьовує верхню частину преса.


Підйом ніг лежачи на спині


Підйом ніг лежачи на спині

початкове положення лежачи на спині, піднімаємо прямі ноги вгору до кута в 60 градусів і повільно опускаємо вниз. У цей момент голова і лопатки притиснуті до підлоги, працює в основному нижня частина преса.


Складка


Складка

з вихідного положення лежачи на спині одночасно піднімаємо ноги і лопатки вгору з рухом в напрямку один до одного. Цей вид сприяє опрацюванню всіх ділянок преса.


Скручування


Скручування

можливі також різні скручування корпусу спрямовані на опрацювання бічних відділів преса і косих м'язів живота. Виконуються, як і згинання лежачи на спині, але зі згинання тулуба в сторону у верхній точці.


Вправи скелелаз


Вправи скелелаз

виконується з положення упору лежачи на руках, поперемінно підводимо кожну ногу до попереду стоячої руки напружуючи м'язи преса, а потім повільно повертаємо її назад повторюючи з іншою ногою те ж саме.


Планка


Планка

ця вправа буде комплексною, як на зміцнення спини так і м'язів преса. Стоячи в упорі лежачи, як при віджиманнях, ви напружуєте прес і стоїте в цьому положенні від 30 до 60 секунд в залежності від вашої підготовленості.


Як видно нічого складного в цих вправах немає. І щоб швидко накачати прес дівчині або хлопцеві не потрібно володіти спеціальними навичками, потрібно всього лише бажання. Абсолютно будь-яка людина за короткий термін зможе накачати кубики преса як на картинках. Що ж стосується повторності тренувань і кількість повторень, то тут все також просто. Тренувати прес можна кожен день, а кількість повторень завжди робити до максимуму. Накачати прес за місяць цілком реально, головне робити це постійно і з завзятістю.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації