СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк стати сильним


Як стати сильним, запитують юнаки. Рано чи пізно це питання починає цікавити кожного. Ніхто не хоче бути слабким і беззахисним і вселяти почуття жалості у оточення. Про те, як стати сильним, пишуть в журналах, говорять в телепередачах. Багатьох цікавить, як добитися відчутних результатів за короткий час. Для них пропонуємо декілька корисних порад, як стати сильним.

Спершу, запасіться силою волі. Після декількох спонтанних тренувань на видимий результат особливо не розраховуйте. Накачаними ваші м'язи стануть тільки після тривалих і стомливих тренувань в тренажерному залі, але це не означає, що ви придбаєте потрібну силу. Вам потрібна спеціальна комплексна програма, що включає вправи на посилення основних груп м'язів, щоб стати сильним. Швидше за все, вам доведеться виконувати, як силові, так і динамічні вправи, зміцнюючи різні види м'язів. Краще всього займатися в спортивному або тренажерному залі не менше трьох раз на тиждень.

В принципі, будь-яке заняття спортом здатні допомогти стати сильним і зміцнити ваші м'язи. Звичайні ранішні пробіжки - регулярні і методичні - однозначно зроблять ваш організм сильнішим і здоровішим, просто на це знадобиться час.

Важливу роль в тому, як стати сильним грає організація правильного харчування. Раціон має бути спрямований на нарощування м'язової маси. Цьому сприяють продукти з високим вмістом вуглеводів. Проте не забувайте, що ваше харчування має бути здоровим і збалансованим.

Існує прекрасна альтернатива вимотуючим тренуванням на тренажерах, що роблять нас сильними. Це спокійніший, але не менш ефективніший вид занять - йога. У йозі немає різких рухів і важких вправ, що повторюються в скаженому ритмі. Проте, заняття йогою роблять наші м'язи міцнішими і еластичнішими, виробляють витривалість і гнучкість. Після декількох систематичних тренувань ви відчуєте в собі досить сили для виконання складних вправ, навіть без наявності видимих накачених м'язів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації